samas see mäng ikka räme tilditekitaja ka. see kõige pikema hüppe koht. kus tuleb kiirelt vasakule keerata ja siis omakorda tuleb 180 kraadi paremale. vot see kurv on kõige nussim koht. vahepeal ei saa nagu gripi. maandub, siis nagu hästi väheke tõuseb korraks õhku ja alles siis saad kontrollida.
Ooooo jaaaaaaa. Tra, ma nean ennast ära, et ma selle lollaka topicu üldse avasin. Käed krampis sõitmisest. Ja endiselt nii fish et alla 2 minuti ei oska sõita
invitege mind ka kuhugi, lol ei tea kuhu, aga tahan ka omadega sõita:D
kasutaja: skyhighEST
mis rada üldse sõidetakse vms? Ma ei saa muhvigi aru, kobistan kusagil raja peal, suusad katki, jalad valusad...pealtvaatajaid ka ei ole...nagu Mae Jaak juba ):
Comment