Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #166
    Re: Ski Challenge 2010

    race käibki, ma seni ainuke lõpetaja?

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #167
      Re: Ski Challenge 2010

      15 minutit kestab veel

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #168
        Re: Ski Challenge 2010

        Kahtlane.. sealt lehelt play nupuga lähed sisse? Mul näitab Race Completed

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #169
          Re: Ski Challenge 2010

          system treys hakkas see game alarm vilkuma, sealt võtsin play vms

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #170
            Re: Ski Challenge 2010

            game-alarmis peab eraldi kasutaja olema ve?

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #171
              Re: Ski Challenge 2010

              ma ei tea, mul tuli see ise

              Võitsin esimese tsempionaadi just

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #172
                Re: Ski Challenge 2010

                Jõudsin ka sõitma, 2 minti enne lõppu ja panin käna. Proovige uuesti teha, sain ka selle game alarmi kaudu sõitma.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #173
                  Re: Ski Challenge 2010

                  jah, fishid.

                  aga kellaaega vaata taasver, praegu just lõppes teine sõit.

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #174
                    Re: Ski Challenge 2010

                    gamealarm ei taha minuga koostööd teha, aga panen uue sõidu kui soovite.

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #175
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Neti lehe ja tegelikkuse vahel on mingi kahtlane tunni pikkune möödapanek siis ilmselt.
                      Ja starti tund tagasi panna ei saa kahjuks.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #176
                        Re: Ski Challenge 2010

                        Jäärada igatahes käib.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #177
                          Re: Ski Challenge 2010

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          ma pole ka 2 päevajuba mänginud.

                          samas see mäng ikka räme tilditekitaja ka. see kõige pikema hüppe koht. kus tuleb kiirelt vasakule keerata ja siis omakorda tuleb 180 kraadi paremale. vot see kurv on kõige nussim koht. vahepeal ei saa nagu gripi. maandub, siis nagu hästi väheke tõuseb korraks õhku ja alles siis saad kontrollida.
                          peaks vist eemale hoidma sellest mängust. :)

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #178
                            Re: Ski Challenge 2010

                            no ei hakka tööle, vajutqan run ski... korra nagu hakkab laadima aga sekund hiljem kööga :(
                            tahan mängidaaaaaaaa

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #179
                              Re: Ski Challenge 2010

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              peaks vist eemale hoidma sellest mängust. :)
                              Ooooo jaaaaaaa. Tra, ma nean ennast ära, et ma selle lollaka topicu üldse avasin. Käed krampis sõitmisest. Ja endiselt nii fish et alla 2 minuti ei oska sõita

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #180
                                Re: Ski Challenge 2010

                                invitege mind ka kuhugi, lol ei tea kuhu, aga tahan ka omadega sõita:D

                                kasutaja: skyhighEST

                                mis rada üldse sõidetakse vms? Ma ei saa muhvigi aru, kobistan kusagil raja peal, suusad katki, jalad valusad...pealtvaatajaid ka ei ole...nagu Mae Jaak juba ):

                                Comment

                                Working...