Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Palju õnne foorumile aastasel sünnipäeva puhul ja tahan ka omaltpoolt kiita foorumi meeskonda, väga hea foorum, kindlasti olen siit palju inspiratsiooni ja teadmisi saanud, eriti head on eestlaste tehtud õppevideod! See foorum ongi internetis kõige huvitavam asi:)
Palju õnne foorumile aastasel sünnipäeva puhul ja tahan ka omaltpoolt kiita foorumi meeskonda, väga hea foorum, kindlasti olen siit palju inspiratsiooni ja teadmisi saanud, eriti head on eestlaste tehtud õppevideod! See foorum ongi internetis kõige huvitavam asi:)
Comment