Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***
Irw... BE donk olen, et nyyd mõtlesin geniaalse äriplaani valmis kuidas rikkaks saada ja sis Ferra osta ja linna peale laiama minna :D
Algselt postitas variatsioon


Comment