*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #1696
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas variatsioon
    mis limiidil mängid? kui palju keskmiselt kuus teenid :) ?
    Irw... BE donk olen, et nyyd mõtlesin geniaalse äriplaani valmis kuidas rikkaks saada ja sis Ferra osta ja linna peale laiama minna :D

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1697
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Algselt postitas blizkaa
      Irw... BE donk olen, et nyyd mõtlesin geniaalse äriplaani valmis kuidas rikkaks saada ja sis Ferra osta ja linna peale laiama minna :D
      lihtsalt see bet oleks 100% usalduse peale. :) aga kui summad väiksed siis midagi betiks küll .

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #1698
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Summasid ei tahagi suureks ajada, sest see ilmselge flippamine või slightly -EV

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #1699
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          Algselt postitas blizkaa
          Mnjaa, iseenesest argument, aga maadleja pole, nii et kogemust puudub selliste trikkidega. Mis muidugi ei takista neid selgeks õppimast
          Normaalkaal miski 90kg juures ja hetkel kui maasta lahti hüppan sis ei mahu isegi Eesti Ekspress minu ja maapinna vahele, Virumaa teatajaga vast saan hakkama ;D
          Mismõttes 90kg normaalkaal. Ma 183 pikk ja kaalun ~90kg. Ei ütleks, et miskit häda on kuigi jh radikast kõhul võin siiski und ainult näha. :)

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1700
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            ei ole veel ju aprill

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #1701
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***



              kala ;o

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1702
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Algselt postitas blizkaa
                Pakun gämbuuleritele 1:1 suhtega betti, et tõmban kuu ajaga kaalust 8 kilo maha. Hetkel olen aasta aega nuputanud, kuid sttagi pole muutund. Et kui huvilisi on, sis võib hakata reegleid nuputama.
                Sa oled nii laisk, et see on +EV igati.

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #1703
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  photoshop ;o

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #1704
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Algselt postitas Ghost0
                    photoshop ;o
                    Või siis mitte ;o

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1705
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      Algselt postitas blizkaa
                      Pakun gämbuuleritele 1:1 suhtega betti, et tõmban kuu ajaga kaalust 8 kilo maha. Hetkel olen aasta aega nuputanud, kuid sttagi pole muutund. Et kui huvilisi on, sis võib hakata reegleid nuputama.
                      kuu ajaga 8kg kaalu kaotada ei ole tervislik.. nädala kohta on 500-800g kaalukaotust normaalne.. ehk ära tee sellist asja..

                      muidu.. võta otsi välja netsit toidupüramiid.. söö ja käitu selle järgi.. peenleivad ja kirde saiad unusta ära.. täisteratooted/kroovjahutooted ruulivad... 4-5 viilu leiba/saia päeva kohta.. pool päeva söögist peavad olema köögiviljad/salatid.. 1/4 kartul/riis/jms ja 1/4 liha.. liha poolest vältida sealiha.. pemaiselt siis kala- ja kana- ja loomaliha

                      ahjaa... liikumine... sõltuvalt su kaalust.. päevas pead käima vähemalt 7-10k sammu.. ilma naljata... osta sammulugeja vms.. ja unusta auto koju kui poodi lähed vms..

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #1706
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Algselt postitas blizkaa
                        Pakun gämbuuleritele 1:1 suhtega betti, et tõmban kuu ajaga kaalust 8 kilo maha. Hetkel olen aasta aega nuputanud, kuid sttagi pole muutund. Et kui huvilisi on, sis võib hakata reegleid nuputama.
                        ja kui kaalulangetamisel muu ei aita, siis teaduslikult tõestatud viis rasvast lahti saada on juua päevas minimaalselt kuus liitrit õlut. aitab alati.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1707
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          olen elus teadlikult dieeti pidanud 1 korra elus. miski 16 aastaselt , kui enne eestikaid tahtsin saada kaalu alla 63 kg, et kergemasse kategooriasse saada. ei õnnestunud, 63,5kg vms jäi ja miski priske kolja vajutas mulle kohe ära ka. fail.

                          Comment

                          • Kris
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 860

                            #1708
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            tahaks juurde võtta hoopis aga ei ole eriti suur mugija kuid trenni meeldib teha

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #1709
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Algselt postitas variatsioon
                              i dont get poker :(
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              lol, chati teemad alati nuts, keegi võiks eraldi teema teha ja kõik hakkaks kuldsemaid palasid sinna panema. :P

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1710
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                minuga ei chatti keegi :(. kui eraldi teema tuleb, siis teen ka titesammud HU-s.

                                Comment

                                Working...