*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #2236
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas Pahvak
    Üsna põnevaid väärastunud sotsiaalseid olukordi on seal. Lõpus läheb natuke kurvemaks kui Style aru saab, et sebimiskunstnikud on nagu sotsiaalsed robotid vms. Huvitav raamat :)
    Aa, see raamat. Mõtlesin sõbrale kinkida hiljuti. Ise lugenud pole, aga see suht kuulus jah. :P

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #2237
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Algselt postitas kuco
      Ootan kuni amazonist tuleb see raamat kohale...
      Isegi Apollos müüakse.

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #2238
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        kas espn magazinet müüakse eestis kuskil?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #2239
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          Pmts on seal raamatus mingid nipid kuidas naisi sebida n shit

          Comment

          • Raido428
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 156

            #2240
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Algselt postitas Kris
            Dealer: connect1334 shows a pair of Kings .
            #8559602165: connect1334 wins USD 179.54 $ from the main pot with a pair of Kings.
            Pokerhai98: LOOOOOL
            Dealer: Waiting for one more player to start the game.
            Pokerhai98: WTF
            Pokerhai98: ?????????
            Pokerhai98: HAHAHAHHAHAHAH
            Pokerhai98: UNREAL FISH
            Pokerhai98: LOOOOOL IDIOT
            Viska hand history ka siia tahaks kohe näha millega seekord hakkama said.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2241
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Algselt postitas RudiTurbo
              Thx infi eest rankament
              Me jörksiga just regasime ära.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #2242
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Algselt postitas kuco
                Ootan kuni amazonist tuleb see raamat kohale...

                Brent Smithi natural game on imo palju lahedam. Ei pea niipalju valetama/tootma. aga see suht lahe asi enda lõbustamiseks, eriti kui sõbrad seltskonnas ei tea, et mingi teema on. Saad sõimata ja suht nasty olla, ja kõrval sõber rebib elu eest jooki ikka välja ja nõtleb, et wtf nüüd toimub

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #2243
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FCQS_NPL7Wo[/youtube]


                  Ei taha küll midagi öelda aga mida küsimused?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2244
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    ma nende küsimuste pärast ei viitsinud isegi lõpuni vaadata:-/

                    lame.. küsigu parem kuidas field on, kus ta teab mõnd aeesti mängijat.. kuidas vanalinn meeldib.. aga miski ferrari ja miljonite jutt... FAIL!

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #2245
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      Päris kõiki ei tohiks lasta intervjuud tegema.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #2246
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        nõustun peale esimesi küsimusi ma ei vaevunud edasi vaatama.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #2247
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          vaatasin siiski lõpuni, respect eastgate vastu tõusis ikka kõvasti, head vastused, küsimused obv olid praht, aga sellest hoolimata suutis delikaatsed vastused anda.

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #2248
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            vaadates kõiki neid pnewsi videoid siis nii eesti mängijad kui ka interviueerijad ei oska ennast tagasi hoida vaatamaks kaamerasse. see jätab väga eboproffesionaalse mulje ja julmalt häirib ???

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #2249
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              nõustun peale esimesi küsimusi ma ei vaevunud edasi vaatama.
                              +1

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #2250
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                lol worst inervjuu ever. kesse neid küsimusi üldse küsib?

                                Comment

                                Working...