Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
mhm.. keegi utvcenter mul siin foorumi PMis käis peale, et ma teeksin Starsi buddy transferi, et ta kannab panka üle.. aga nohh.. mul tol hetkel pold PSis enivei accounti ja tundmatute nimedega enivei ei tegele..
Algselt postitas hotcocacola
TC
Comment