****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #76
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas Rage
    kuulge.. laduge välja mis teil SB ja BB pealt kaotuste rated on? hea kui VPIP ka välja laoks samade positsioonide kohta.. eelmise kuu näitel.. mulle tundub et ma mängin BB ja SB pealt liiga palju.. igatahes kaotused on suured..

    ahjaa.. BB fold to steal on mul 86% ja SB fold to steal 87%
    ma võin öelda oma 6max omad. viimased 21,8k händi, mis olen uvs-s mänginud on:

    SB on mul plussis 8bb/100
    BB kaotan 14bb/100

    SB fold to steal 86%
    BB fold to steal on mul 70%

    ja vpip / pfr:

    SB: 27/21
    BB: 17/6 - veitsa kehva, kuid sellel saidil on suht PF agronoomid, kuid postflop saab OOP edukalt mängida nende vastu kui pot väike. BB mängu pean kõvasti veel parandama, see vahe on liiga suur siiski

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #77
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      keegi ööloom WCOOP dry runni mängib ?
      haigelt diip turna
      Id: 191841336

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas Rage
        kuulge.. laduge välja mis teil SB ja BB pealt kaotuste rated on? hea kui VPIP ka välja laoks samade positsioonide kohta.. eelmise kuu näitel.. mulle tundub et ma mängin BB ja SB pealt liiga palju.. igatahes kaotused on suured..

        ahjaa.. BB fold to steal on mul 86% ja SB fold to steal 87%
        http://forumserver.twoplustwo.com/96...-rates-257034/

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #79
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Rage
          kuulge.. laduge välja mis teil SB ja BB pealt kaotuste rated on? hea kui VPIP ka välja laoks samade positsioonide kohta.. eelmise kuu näitel.. mulle tundub et ma mängin BB ja SB pealt liiga palju.. igatahes kaotused on suured..

          ahjaa.. BB fold to steal on mul 86% ja SB fold to steal 87%
          SB: -1,26 16,7/14,3 fold to steal 88,6
          BB: -26,00 14,5/10,5 fold to steal 81,0

          Comment

          • silku108
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 90

            #80
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas hotcocacola
            vaadake seda donkit :D
            tegin väikse video!
            elu fish, 80/8 vend !!!!!!!!! :D


            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-iiekbFDbc[/youtube]
            traaa ei ole olemas sellist venda... :D...einoh naerda sai

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #81
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas kivisaba
              keegi ööloom WCOOP dry runni mängib ?
              haigelt diip turna
              Id: 191841336
              paneb mõtlema, mitte turna ise, aga see tagaks tugeva motivatsiooni ööläbi cashi mängida. võiks miski 50$ olla, oleks võimalik midagi teenida ka

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #82
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas silku108
                traaa ei ole olemas sellist venda... :D...einoh naerda sai
                kurb.. ma olen ka sellistele meestele raha andnud, mille nad siis jõuavad kenasti teistele regularidele laiali jagada enne kui ma uuesti võimaluse saan..

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #83
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  paneb mõtlema, mitte turna ise, aga see tagaks tugeva motivatsiooni ööläbi cashi mängida. võiks miski 50$ olla, oleks võimalik midagi teenida ka
                  foldisin ise ära homme kool ikkagi

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #84
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas kivisaba
                    keegi ööloom WCOOP dry runni mängib ?
                    haigelt diip turna
                    Id: 191841336
                    Kiirelt paluks inffi - mis selle Dry Runi iva on? 2 päeva kestab, homme jätkub peale 22 levelit ja siis? Ametlik WCOOPi osa ta pole?

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #85
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Oi too 62k FPP instant cash on vastus mu palvetele. No way oleks viitsind ennast platinum starini grindida et $650 võtta 50k FPP eest. Iz goot!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #86
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        holy mother of WTF?

                        mul SB: -13,9bb/100 ja statid 14/8.8
                        ja BB: -60bb/100 ja statid 9.6/5.8

                        steal from SB on 22% ja success 70%

                        ühesõnaga blindide mäng on mul puhta putsis..

                        Comment

                        • silku108
                          Julm Donk
                          • Mar 2009
                          • 90

                          #87
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas Rage
                          kurb.. ma olen ka sellistele meestele raha andnud, mille nad siis jõuavad kenasti teistele regularidele laiali jagada enne kui ma uuesti võimaluse saan..
                          Eks ise olen ka sellistele annetanud...vist oli siis kui kunagi trios sai mängitud...lihtsalt hitivad nii haigelt, et tee mis tahad :-\

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #88
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas pastilaa
                            Kiirelt paluks inffi - mis selle Dry Runi iva on? 2 päeva kestab, homme jätkub peale 22 levelit ja siis? Ametlik WCOOPi osa ta pole?
                            hästi diip 10 doltsi turna saad harjutada wcoopi jaoks

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #89
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas pastilaa
                              Kiirelt paluks inffi - mis selle Dry Runi iva on? 2 päeva kestab, homme jätkub peale 22 levelit ja siis? Ametlik WCOOPi osa ta pole?
                              see on täpselt sama struktuuriga mis on event 11, mille sisseost on 530$. tehakse kuiv läbimängimine, ilmselt nii stars mitteametlikult testib WCOOP turnaformaati

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #90
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                ihihihiii.. gmail on maas :)

                                Comment

                                Working...