Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Eile vaatasin just PADi ja hakkasin vaata et wtf Ivey on mu elukaaslase õe kuti nägu .... ainult must :D
Eile vaatasin just PADi ja hakkasin vaata et wtf Ivey on mu elukaaslase õe kuti nägu .... ainult must :D
TC
Comment