****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1561
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas Dogers
    Krt, jama et leitsi pole enam foorumis, aga mõni autopede ehk veel siin. :D

    Pmst, autol esisilla kokkujooks paigast ära, kas keegi teab tartus mõnda head ja võimalikult odavat kohta, kus see paika panna?

    obv, kellel leits msnis võib küsida :D
    Kindel ei ole kas seal tehakse, aga soodsad hinnad peaks Turu Autos olema. Vana tirsi vastas peaaegu.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1562
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      [Observer]rullnokk> go Wismari

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1563
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        väga hea mahl:


        dimes premium mixed fruit juice

        Comment

        • blazkuh
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 400

          #1564
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Head ööd.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1565
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Esimene finaallaud starsi suurematel turnadel. Lõpus olin juba kohutavalt väsinud ning tegin metsikult vigu ka, hea et finaallaudki ära tuli

            Dear metsapull,

            You finished the tournament in 9th place. A USD 470.97 award has been
            credited to your Real Money account.

            Lõpp vist oli väheke kärsitu, aga vana oli päris mõngua ramminud alates sellest kui 2 lauda alles oli:

            ***** Hand History for Game 33401507816 ***** (Poker Stars)
            Tourney Hand NL Texas Hold'em - Tuesday, September 29, 01:29:15 ET 2009
            Table 199550391 62 (Real Money)
            Seat 8 is the button
            Seat 1: metsapull ( $274848.00 USD )
            Seat 2: Memo67 ( $399995.00 USD )
            Seat 3: Frosch33 ( $327740.00 USD )
            Seat 4: kregme ( $461345.00 USD )
            Seat 5: xAviatorx ( $501524.00 USD )
            Seat 6: rum187 ( $984109.00 USD )
            Seat 7: marciagp ( $1004533.00 USD )
            Seat 8: Xarush ( $358266.00 USD )
            Seat 9: TheFishPiper ( $733640.00 USD )
            metsapull posts ante of [$1200.00 USD].
            Memo67 posts ante of [$1200.00 USD].
            Frosch33 posts ante of [$1200.00 USD].
            kregme posts ante of [$1200.00 USD].
            xAviatorx posts ante of [$1200.00 USD].
            rum187 posts ante of [$1200.00 USD].
            marciagp posts ante of [$1200.00 USD].
            Xarush posts ante of [$1200.00 USD].
            TheFishPiper posts ante of [$1200.00 USD].
            TheFishPiper posts small blind [$6000.00 USD].
            metsapull posts big blind [$12000.00 USD].
            ** Dealing down cards **
            Dealt to metsapull [ 6c As ]
            Memo67 folds
            Frosch33 folds
            kregme folds
            xAviatorx folds
            rum187 folds
            marciagp raises [$36000.00 USD]
            Xarush folds
            TheFishPiper folds
            metsapull raises [$261648.00 USD]
            marciagp calls [$237648.00 USD]
            ** Dealing Flop ** [ Qs, Qc, 7h ]
            ** Dealing Turn ** [ 9s ]
            ** Dealing River ** [ Jc ]
            metsapull shows [6c, As ]
            marciagp shows [Kd, Ad ]
            marciagp wins $564096.00 USD from main pot


            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1566
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Vapsik
              Esimene finaallaud starsi suurematel turnadel. Lõpus olin juba kohutavalt väsinud ning tegin metsikult vigu ka, hea et finaallaudki ära tuli

              Dear metsapull,

              You finished the tournament in 9th place. A USD 470.97 award has been
              credited to your Real Money account.

              Lõpp vist oli väheke kärsitu, aga vana oli päris mõngua ramminud alates sellest kui 2 lauda alles oli:

              ***** Hand History for Game 33401507816 ***** (Poker Stars)
              Tourney Hand NL Texas Hold'em - Tuesday, September 29, 01:29:15 ET 2009
              Table 199550391 62 (Real Money)
              Seat 8 is the button
              Seat 1: metsapull ( $274848.00 USD )
              Seat 2: Memo67 ( $399995.00 USD )
              Seat 3: Frosch33 ( $327740.00 USD )
              Seat 4: kregme ( $461345.00 USD )
              Seat 5: xAviatorx ( $501524.00 USD )
              Seat 6: rum187 ( $984109.00 USD )
              Seat 7: marciagp ( $1004533.00 USD )
              Seat 8: Xarush ( $358266.00 USD )
              Seat 9: TheFishPiper ( $733640.00 USD )
              metsapull posts ante of [$1200.00 USD].
              Memo67 posts ante of [$1200.00 USD].
              Frosch33 posts ante of [$1200.00 USD].
              kregme posts ante of [$1200.00 USD].
              xAviatorx posts ante of [$1200.00 USD].
              rum187 posts ante of [$1200.00 USD].
              marciagp posts ante of [$1200.00 USD].
              Xarush posts ante of [$1200.00 USD].
              TheFishPiper posts ante of [$1200.00 USD].
              TheFishPiper posts small blind [$6000.00 USD].
              metsapull posts big blind [$12000.00 USD].
              ** Dealing down cards **
              Dealt to metsapull [ 6c As ]
              Memo67 folds
              Frosch33 folds
              kregme folds
              xAviatorx folds
              rum187 folds
              marciagp raises [$36000.00 USD]
              Xarush folds
              TheFishPiper folds
              metsapull raises [$261648.00 USD]
              marciagp calls [$237648.00 USD]
              ** Dealing Flop ** [ Qs, Qc, 7h ]
              ** Dealing Turn ** [ 9s ]
              ** Dealing River ** [ Jc ]
              metsapull shows [6c, As ]
              marciagp shows [Kd, Ad ]
              marciagp wins $564096.00 USD from main pot


              Kuna mul endal hetkel turniirimängu suurim leak on finaallaua mäng ja olen viimasel ajal püüdnud seda lappida, siis võin lohutuseks öelda, et Starsi hiigelfieldidega turniirides on parem saada 9 turniiri simulatsioonil kohad 1,2,3,4,5,6,7,8,9 kui 4,4,4,4,4,4,4,4,4. Väiksemates fieldides(alla 1k nt) võib keskmine finaalaua võit olla sama või isegi veidi kehvem kui 4. koha summa.

              Käest endast: Veits kahtlane, nimelt A6o ei mängi minu meelest piisavalt hästi ta callingrange'i vastu, siit võid mingi pildi saada(kuna vastane tundub agrom sinu kirjelduse põhjal, siis annan talle üsna loose'i calling range'i):


              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 73.336% 72.25% 01.09% 1068885732 16064646.00 { 77+, AJs+, AQo+ }
              Hand 1: 26.664% 25.58% 01.09% 378415632 16064646.00 { A6o }

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 63.805% 63.50% 00.31% 334877912 1620648.00 { 77+, AJs+, AQo+ }
              Hand 1: 36.195% 35.89% 00.31% 189270424 1620648.00 { JTs }

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 66.999% 66.68% 00.32% 575413776 2785338.00 { 77+, AJs+, AQo+ }
              Hand 1: 33.001% 32.68% 00.32% 282016764 2785338.00 { 33 }

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1567
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Aitäh LenC, et viitsisid seletada.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1568
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Kas kellelgi foorumi liikmetest on selline MSNi aadress nagu: viirus911@h...

                  Ma igaks juhuks lükkasin kutse tagasi, parem karta kui kahetseda :P

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #1569
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas Dogers
                    Krt, jama et leitsi pole enam foorumis, aga mõni autopede ehk veel siin. :D

                    Pmst, autol esisilla kokkujooks paigast ära, kas keegi teab tartus mõnda head ja võimalikult odavat kohta, kus see paika panna?

                    obv, kellel leits msnis võib küsida :D
                    kahe raudtee vahel mingi vanamees teeb ilma laserita mingi oma nippidega 250 või 300 tahtis vist, aga kui laseriga tahad siis ikka kuhugi carstop vms ronida vaja

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1570
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Kuidas solid regi vastu mängitakse ($119 SNG) -- ravic siis reg

                      btw kuidas avist saab liikuvat jpg?

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1571
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas Vapsik
                        Kas kellelgi foorumi liikmetest on selline MSNi aadress nagu: viirus911@h...

                        Ma igaks juhuks lükkasin kutse tagasi, parem karta kui kahetseda :P
                        Kasuta googlet ja saad veits targemaks Selle järgi ei oska öelda ,kas tal siin kasutaja on ,aga pokernewsis ja pokerclubis on.

                        Anyway, mis siin ikka karta on ,ega puhtalt lisamise ja rääkimisega viirust tulla ei saa juu

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1572
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas Ghost0
                          Kasuta googlet ja saad veits targemaks Selle järgi ei oska öelda ,kas tal siin kasutaja on ,aga pokernewsis ja pokerclubis on.

                          Anyway, mis siin ikka karta on ,ega puhtalt lisamise ja rääkimisega viirust tulla ei saa juu
                          Äh-pähh

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #1573
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            fakk j2lle magada ei n2e :-\

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1574
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kas kellelgi foorumi liikmetest on selline MSNi aadress nagu: viirus911@h...

                              Ma igaks juhuks lükkasin kutse tagasi, parem karta kui kahetseda :P

                              lol, ta mingi lisas mind ka ja hakkas nuruma, et tahab minuga buddytransat teha, et ta ei saa süüa bla bla, insta blokk peale. sellist paska ma ei viici kuulata :D

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #1575
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Lol coca nägin Sind eile kaupsis...liftiga tsillisid

                                Comment

                                Working...