****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #1546
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Standard asend Helmuthil


    u selline et kas palvetab v närib küüsi et blufiga vahele ei jääks :D

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1547
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas daljoh
      Standard asend Helmuthil


      u selline et kas palvetab v närib küüsi et blufiga vahele ei jääks :D
      vs teisie phili poker face:


      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1548
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas Davy
        Edgar Savisaar on hea Eestile, sest ta saab valimistel palju hääli...

        Mina olen 3h kulutanud, et vaadata, kuidas Hellmuth mängib HU pokkerit vs PBJaxxx(for entertainment purposes), ükski vägi enam siin ilmas ei suuda mind ümber veenda, et hellmuth ei ole donk.
        :D
        kui juba 3h siis sa tõesti tead kõige paremini kuidas ta mängib.

        ma saaks aru kui sa oleks mingi 120h vms kulutanud.. aga 3h:D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1549
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas variatsioon
          :D
          kui juba 3h siis sa tõesti tead kõige paremini kuidas ta mängib.

          ma saaks aru kui sa oleks mingi 120h vms kulutanud.. aga 3h:D
          mm, isegi 2 minutiga saab juba mingit aimu (fold QQ vs openraise 15bb deep), 3h on juba terve igavik aru saamaks kas poisil midagi kupli all on või mitte

          3h Gus Hansenit railides vb jah aru ei saa, miks teda high stakes fishiks kutsutakse, sest edge teistel tema üle obv väike, aga kui tegemist ikka solid fishiga siis 3h on overkill

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1550
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas Codecci
            mm, isegi 2 minutiga saab juba mingit aimu (fold QQ vs openraise 15bb deep), 3h on juba terve igavik aru saamaks kas poisil midagi kupli all on või mitte

            3h Gus Hansenit railides vb jah aru ei saa, miks teda high stakes fishiks kutsutakse, sest edge teistel tema üle obv väike, aga kui tegemist ikka solid fishiga siis 3h on overkill
            3h jõuad täpselt need videod ära vaadata kust ta on teinud bad played.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1551
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Vaadake neid playsid ka kus ta teeb super laydowne ja super reade, neid on kõvasti rohkem kui 3h. Ei ole tal viga midagi, lives ownib meid kõiki siiski .

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #1552
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                150 FPP vaja saada kuu lõpuks, aga aega napib.
                Kas need 40$ etc boonused kestavad 31. septembrini ?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1553
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas EestiMats
                  150 FPP vaja saada kuu lõpuks, aga aega napib.
                  Kas need 40$ etc boonused kestavad 31. septembrini ?
                  30. septembrini

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #1554
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas variatsioon
                    30. septembrini
                    Selge pilt, tänud !
                    Läheb tiba kiireks siis : / , Megan Fox tahab täna , et ma vaataks tema filmi Transformers 2-te High Detailis.
                    Homme ka koolist koju, insta autokooli, 8-9 koju, huiii jõuangi grindida ju :'(

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #1555
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas pwndre
                      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      SB ($106.10)
                      BB ($101.50)
                      UTG ($110.55)
                      MP ($51.50)
                      CO ($239.20)
                      Hero (Button) ($47.80)

                      Preflop: Hero is Button with 5, 3
                      1 fold, MP bets $3, 1 fold, Hero calls $3, 1 fold, BB raises to $16, 1 fold, Hero raises to $47.80 (All-In), BB calls $31.80

                      Flop: ($99.10) 5, A, 10 (2 players, 1 all-in)

                      Turn: ($99.10) 8 (2 players, 1 all-in)

                      River: ($99.10) 5 (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: $99.10 | Rake: $3

                      Results below:
                      Hero had 5, 3 (three of a kind, fives).
                      BB had Q, Q (two pair, Queens and fives).
                      Outcome: Hero won $96.10






                      Kas keegi aitaks nüüd VÕIDUD välja kanda ?
                      50.78 vs 500eek sebi või hanza

                      aitäh vsiule nüüd ma saan kõhu täis ja meele rõõmsaks !!!!!! JEEEEEEEEEEE VSIU RUULIB JA VOLGA RUULIB KA TEGELT JEE !!!!!

                      what, mingi uus diadema vms ?

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #1556
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        WTF ???

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2x0_22LFf9g[/youtube]

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1557
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas K2snakas
                          WTF ???

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2x0_22LFf9g[/youtube]

                          lol , see on jah vana video :D, kunagi käis meediast ka läbi
                          no ma ei saa aru :D, liiga ebareaalne ;D

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #1558
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            heh:D
                            minu jaoks uus:D
                            aga väga haige kyll kuidas sellised kohtunikud üldse olla saavad:D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #1559
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Krt, jama et leitsi pole enam foorumis, aga mõni autopede ehk veel siin. :D

                              Pmst, autol esisilla kokkujooks paigast ära, kas keegi teab tartus mõnda head ja võimalikult odavat kohta, kus see paika panna?

                              obv, kellel leits msnis võib küsida :D

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #1560
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                # 28 minutes ago | Posted by snoopy1239
                                Magician Makes Poker Brat Disappear

                                As the tables were dispersing for the break, we couldn't help but notice Antonio Esfandiari and Phil Hellmuth trash-talking each other. A quick glance at the felt revealed Hellmuth had been eliminated on the final hand prior to the break.

                                After conferring with The Magician, he revealed that he'd raised with {Q-?}{J-?}, bet 3,600 on a {Q-?}{10-?}{8-?} flop, checked the {10-?} turn and pushed the {10-?} river, Hellmuth check-calling him down with what we are led to be believe was an eight.

                                Hellmuth, clearly not taking his exit in good spirit, was critical of Esfandari, leading his assassin to suggest a heads-up match for high stakes. Hellmuth didn't officially respond to the request, and simply stormed off, mumbling profanities under his breath and complaining to anyone who would listen.

                                "I still love you, Phil" shouted Esfandiari, to little effect.

                                Comment

                                Working...