****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1516
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas variatsioon
    mida krdit te jahute koguaeg HUist?

    eks igal mänigijal on omad nõrgemad küljed.
    räägime ikka FR MTTest.


    durrrr on täiega halb mängija sest ta ei oska üldse durakat mängida.. teeks vabalt taga HU4R.
    ja vaata PTR tema suurimaid pote mis ta on kaotanud.. lihtsalt rõve donk.

    ja ega need 10$m+ mis ta teenind on ei näita ka midagi.. kõik kes oleks temas paremad ja suurema motivatsiooniga teeniks rohkem.
    edit: unustasin lisada et ta on pe*e :D
    No kui sa oled mingis pokkerivaldkonnas hästi tugev, siis peab sul olema ju mõistust teisi mänge ka heal tasemel mängida, sest enamus pokkerioskused on kõikides mängudes ühised - vaata online high stakes mängijaid, kuidas on see võimalik, et enamus tipud mängivad nt. NLHE-d ja PLO-d kõige kõrgemal tasemel? Ja Ivey ja Antonius mängivad veel kõiki fixed limit mänge ka kõige kõrgemal tasemel.

    Kuidas seletad siis seda, et Phil Hellmuth, kellel on great poker mind sinu arust, ei suuda mängida isegi keskpärasel tasemel heads-upi? Ja miks jahume heads-upist - see on ju ainuke viis põhimõtteliselt, kuidas pokkeris mõõtu võtta ja mängijate skilli võrrelda.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1517
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas Codecci
      No kui sa oled mingis pokkerivaldkonnas hästi tugev, siis peab sul olema ju mõistust teisi mänge ka heal tasemel mängida, sest enamus pokkerioskused on kõikides mängudes ühised - vaata online high stakes mängijaid, kuidas on see võimalik, et enamus tipud mängivad nt. NLHE-d ja PLO-d kõige kõrgemal tasemel? Ja Ivey ja Antonius mängivad veel kõiki fixed limit mänge ka kõige kõrgemal tasemel.

      Kuidas seletad siis seda, et Phil Hellmuth, kellel on great poker mind sinu arust, ei suuda mängida isegi keskpärasel tasemel heads-upi? Ja miks jahume heads-upist - see on ju ainuke viis põhimõtteliselt, kuidas pokkeris mõõtu võtta ja mängijate skilli võrrelda.
      ta mängibki HUi heal tasemel.

      ja HU ei ole ainuke viis.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #1518
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas blazkuh
        Ega ta mingi top5 mängija tõesti ei ole, aga uskumatu, kuidas sellise teenistusega venda maha tehakse. Lambist ikka ei joppa küll ühel vennal niimoodi. Mõne arust on pokker ainult HU ja kui parimate HU meestega duellile ei lähe, oled donk ja oskamatu? Imelikud arvamused.

        EDIT: Ta pole mulle kunagi meeldinud.
        Oijah hellmuth on donk HU , 6max kui FR-s, ainuke asi, mida ta natuke oskab, on shortstacking, seda nii HU, 6max kui FR-s. Olles näinud tema mängu, siis see et mees suudaks starsi NL50 FR biitida on võimatu. Ausalt õeldes tema 100bb pokkeri mäng on samasugune nagu NL5 fish/donkidel. Sir limpalot and bluff big and get tricky with big hands(big hands: always get tricky, always trap , tricky trappy always and always and always and always)

        100bb Hellmuth: Loose station donk-trappy fish

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1519
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Davy
          Oijah hellmuth on donk HU , 6max kui FR-s, ainuke asi, mida ta natuke oskab, on shortstacking, seda nii HU, 6max kui FR-s. Olles näinud tema mängu, siis see et mees suudaks starsi NL50 FR biitida on võimatu. Ausalt õeldes tema 100bb pokkeri mäng on samasugune nagu NL5 fish/donkidel. Sir limpalot and bluff big and get tricky with big hands(big hands: always get tricky, always trap , tricky trappy always and always and always and always)
          ok. u win!

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1520
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas daljoh
            vaata selles viimases Poker After Darkis on ju ka...vennad tahavad 72 propbeti teha ja ainuke kes seal jonnima hakkas oli Ivey....

            Aga mängib rsk hästi :D
            Samal ajal ladus Zigiga 50k$ peale bete, mis värvi flop tuleb, tõesti selline jonnimist täis tüüp. :D

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #1521
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas -andres-
              Samal ajal ladus Zigiga 50k$ peale bete, mis värvi flop tuleb, tõesti selline jonnimist täis tüüp. :D
              Seda küll jah :D

              Ah ma ei tea ka eks see mu enda arvamus...see jonnimise värk....aga no Helmuth on ikka selle ala eliit...selles osas ei saa sa mulle küll vastu vaielda ma arvan :D

              Comment

              • blazkuh
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 400

                #1522
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Kui ma kevadel esmakordselt netist high stakes pokkerivideosid hakkasin vaatama, siis mõtlesin, et kes see idioot on. Nii väärastunud mulje suutis jätta, et jube lausa. Hiljem alles uurisin, mis vennaga tegu on :D

                EDIT: Phil Hellmuth

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #1523
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Kes?

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #1524
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    sitt HU mängija jah!
                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8Gvon2HnqqY[/youtube]

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1525
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      No siit tuleb lihtne järeldus, et Ferguson on DONK. Who is next? :D

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #1526
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Jumalikud jõud olid tema poolt :D

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1527
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas alaska
                          No siit tuleb lihtne järeldus, et Ferguson on DONK. Who is next? :D
                          ferguson haige värdjas esimest korda teda kuskil high stakesis või kus iganes nägin siis juba mõtlesin et sellele piidril paneks küll kikud kõnnitee äärele ja lööks kannaga kuklasse.

                          Comment

                          • 2ssapaar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 423

                            #1528
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?

                            edit: Phil Hellmuthit mõtlesin :P

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #1529
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Irw@rohelinekonn

                              Eks kõik high stakes mängijad peale Dwani, Antoniuse ja Ivey on donkid. Iga starsi NL50 reg suudab neid luttida :D Mina ei julge enne ühegi braceleti omaniku kohta donk öelda, kui endal mõni suur tulemus ette näidata on.

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #1530
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas 2ssapaar
                                Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?
                                Mind mõtlesid ma pakun?

                                Ei ole maha teinud...lihtsalt mulle ei meeldi Ivey inimesena....mängib sigahästi ja veel paremini...selle kohta ei ole midagi öelnud...

                                Comment

                                Working...