Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
No kui sa oled mingis pokkerivaldkonnas hästi tugev, siis peab sul olema ju mõistust teisi mänge ka heal tasemel mängida, sest enamus pokkerioskused on kõikides mängudes ühised - vaata online high stakes mängijaid, kuidas on see võimalik, et enamus tipud mängivad nt. NLHE-d ja PLO-d kõige kõrgemal tasemel? Ja Ivey ja Antonius mängivad veel kõiki fixed limit mänge ka kõige kõrgemal tasemel.
Kuidas seletad siis seda, et Phil Hellmuth, kellel on great poker mind sinu arust, ei suuda mängida isegi keskpärasel tasemel heads-upi? Ja miks jahume heads-upist - see on ju ainuke viis põhimõtteliselt, kuidas pokkeris mõõtu võtta ja mängijate skilli võrrelda.
Algselt postitas variatsioon
Kuidas seletad siis seda, et Phil Hellmuth, kellel on great poker mind sinu arust, ei suuda mängida isegi keskpärasel tasemel heads-upi? Ja miks jahume heads-upist - see on ju ainuke viis põhimõtteliselt, kuidas pokkeris mõõtu võtta ja mängijate skilli võrrelda.
Comment