Monitori ostuabi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #121
    Re: Monitori ostuabi!

    Paistab TN paneel olevat ,ehk värvid ei ole nii head ja vaatenurk halvem. Üldiselt ei soovita osta 27" FHD monitori. Pikslid on ikka suht nähtaval ja reaalset "tööruumi" juurde ei saa.

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #122
      Re: Monitori ostuabi!

      Okei, aga mul on selline küsimus, et mitu lauda saab korraga olla lahti "tile"s, nendel erinevatel monitoridel. Kui kasutada seda starsi originaal suurust. Kui min suuruse peale minna siis HUD näeb väga rõve välja ju.

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #123
        Re: Monitori ostuabi!

        Nagu juba öeldud, kui sind huvitab kuvarile laudade mahutavus, siis jahi rohkem pixleid, mitte tolle. Sul võib neid tolle 50 ka olla, kui reso on väike, siis mahub sinna ikka ainult 6 lauda. See ongi peamine erinevus nt teleka ja monitori vahel, proovi telekaga mängida, siis saad aru pixlitest.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #124
          Re: Monitori ostuabi!

          1080p(FHD) saad tiles nii ,et laud veel enam vähem on koos hudiga 6 tükki mahutada. Seda siis ilma overlayta. 12 tükki siis nt ,et paned 2 lauda ühte stacki jne.

          Comment

          • trasadonkad
            Grinder
            • May 2014
            • 672

            #125
            Re: Monitori ostuabi!

            yo! keegi viitsib mõnda normi monitori soovitada mis poleks väga kallis ja oleks ka hea? ~80-130€ ringis mingi 20-22'' oleks ok ma arvan. (plaan ka 2tk osta kui see midagi mõjutab)

            http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_m...d/aoc_e2251fwu ??
            http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/351831/ ??

            sry ei viitsi tervet threadi läbi lugeda!
            Last edited by trasadonkad; 27.10.14, 01:07.

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #126
              Re: Monitori ostuabi!

              http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/461224/ nt

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #127
                Re: Monitori ostuabi!

                Mrt, kas telekatega ka kursis oled? 600 euro kanti mõnda hea valuega isendit?

                Comment

                Working...