Nii teadjad mehed, tahan head monitori 22"-24", reso peaks olema vist 19xx*12xx
Tekkinud on suur hulk küsimusi.
Mida monitor ostu puhul jälgida?
Mille olemasolu on vajalik/hädavajalik?
Millised on erinevate tootjate hinna ja pildikvaliteedi vahed?
Kui mõelda silmadele ja pildi kvaliteedile, siis milliseid näitajaid jälgida?
Milline oleks optimaalne hind korraliku asja eest? Üle maksta nagu ei tahaks.
Loodan kiiretele vastustele, enne 5te tahaks ostma minna :D
Päikest,
Dogers.
Tekkinud on suur hulk küsimusi.
Mida monitor ostu puhul jälgida?
Mille olemasolu on vajalik/hädavajalik?
Millised on erinevate tootjate hinna ja pildikvaliteedi vahed?
Kui mõelda silmadele ja pildi kvaliteedile, siis milliseid näitajaid jälgida?
Milline oleks optimaalne hind korraliku asja eest? Üle maksta nagu ei tahaks.
Loodan kiiretele vastustele, enne 5te tahaks ostma minna :D
Päikest,
Dogers.
Comment