Monitori ostuabi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    Monitori ostuabi!

    Nii teadjad mehed, tahan head monitori 22"-24", reso peaks olema vist 19xx*12xx
    Tekkinud on suur hulk küsimusi.

    Mida monitor ostu puhul jälgida?
    Mille olemasolu on vajalik/hädavajalik?
    Millised on erinevate tootjate hinna ja pildikvaliteedi vahed?
    Kui mõelda silmadele ja pildi kvaliteedile, siis milliseid näitajaid jälgida?
    Milline oleks optimaalne hind korraliku asja eest? Üle maksta nagu ei tahaks.



    Loodan kiiretele vastustele, enne 5te tahaks ostma minna :D

    Päikest,
    Dogers.
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #2
    Re: Monitori ostuabi!

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,625.0.html

    Suht pikk arutelu monitoride üle.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #3
      Re: Monitori ostuabi!

      Krt seal enamus lingid surnud lingid ja ei saa oma küsimustele vastuseid :(

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: Monitori ostuabi!

        et jalg ei oleks statsionaarne.. .. vaid saaks tõsta ja kallutada kuvarit igas suunas.. sisendid ja väljundid, vähemalt vga ja dvi võiks ju ka hdmi olla... ja miks ka mitte USB hub..

        reso võiks minimaalselt olla fullHD ehk 1900x1080?

        + vaata seda trikki mille üle Leits kurtis.. et kui vaatad kuvarile otse eest.. kas alumised või ülemised nurgad tunduvad teist värvi kui keskkoht.. + proovi vaatenurka ka muuta...

        lisasoovitus kui koju jõuad.. keera brightness maha.. säästad silmi.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #5
          Re: Monitori ostuabi!

          samsung t240 - good shit

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #6
            Re: Monitori ostuabi!

            t240 on x1080 pikslit rait, ma lähen jalutan korra arvutikeskusest läbi vaatan mis seal pakutakse

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: Monitori ostuabi!

              samsung t240 = NUTS( oman seda isendit)

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Monitori ostuabi!

                Algselt postitas antnx
                samsung t240 = NUTS( oman seda isendit)
                Oman ka seda isendit, kärab küll odava raha eest, mida veel tahta.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: Monitori ostuabi!

                  eks iga mees kiidab ikka oma ronti.. ma oma Samsung 2693HMiga ka väga rahul:-)

                  Comment

                  • wedoit
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 458

                    #10
                    Re: Monitori ostuabi!

                    kui üldse, siis samsung. mul ka see ja olen väga rahul.

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #11
                      Re: Monitori ostuabi!

                      t240 oli 1920X1200 vist

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #12
                        Re: Monitori ostuabi!

                        Algselt postitas LuuK
                        t240 oli 1920X1200 vist
                        jah, mul just ees siin see ;D

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: Monitori ostuabi!

                          ostsin t240 ära, avanud veel ei ole AGA KAS VGA LIIDES ON VÄÄÄ :O?

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: Monitori ostuabi!

                            Ikka ikka :)

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #15
                              Re: Monitori ostuabi!

                              oiplää, asi 3x suurem kui läpakas :D väga faancy

                              Comment

                              Working...