Re: Monitori ostuabi!
Paistab TN paneel olevat ,ehk värvid ei ole nii head ja vaatenurk halvem. Üldiselt ei soovita osta 27" FHD monitori. Pikslid on ikka suht nähtaval ja reaalset "tööruumi" juurde ei saa.
Paistab TN paneel olevat ,ehk värvid ei ole nii head ja vaatenurk halvem. Üldiselt ei soovita osta 27" FHD monitori. Pikslid on ikka suht nähtaval ja reaalset "tööruumi" juurde ei saa.
Comment