Re: Monitori ostuabi!
Samsung 2494HS on mulgi. Olen rahul.
Selle sinise tulukese kohta niipalju, et ta vilgub ainult siis kui monitor on nö stand by's. Kui see sind häirib, siis on võimalik ta välja lülitada. Esipaneelil on selleks puutetundlik nupp. Siis ei põle enam ükski tuluke.
Väike miinus on asja juures see, et kuvari kõrgust ei saa reguleerida. Kui see sinu jaoks oluline on.
Samsung 2494HS on mulgi. Olen rahul.
Selle sinise tulukese kohta niipalju, et ta vilgub ainult siis kui monitor on nö stand by's. Kui see sind häirib, siis on võimalik ta välja lülitada. Esipaneelil on selleks puutetundlik nupp. Siis ei põle enam ükski tuluke.
Väike miinus on asja juures see, et kuvari kõrgust ei saa reguleerida. Kui see sinu jaoks oluline on.
Comment