Monitori ostuabi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #76
    Re: Monitori ostuabi!

    Samsung 2494HS on mulgi. Olen rahul.
    Selle sinise tulukese kohta niipalju, et ta vilgub ainult siis kui monitor on nö stand by's. Kui see sind häirib, siis on võimalik ta välja lülitada. Esipaneelil on selleks puutetundlik nupp. Siis ei põle enam ükski tuluke.

    Väike miinus on asja juures see, et kuvari kõrgust ei saa reguleerida. Kui see sinu jaoks oluline on.

    Comment

    • minuraha
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 214

      #77
      Re: Monitori ostuabi!

      Selge värk, aga aitäh soovituste eest. See 2494HS läheb vist siis loosi.
      Tarmonator sa ei saanud aru, mis ma kirjutasin... ma rääkisin sellest, mida seal HV foorumis kirjutati.
      See kõrguse reguleerimine ei lähe väga korda, mis rohkem huvitab on see, et kas silmadele ei hakka liialt, kui kaua arvuti taga istuda?

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #78
        Re: Monitori ostuabi!

        minuraha...ma ei tea üldse mida sa kirjutasid :D
        vaatasin lihtsalt, et antud monitorist käib jutt.
        kirjutasin selle kõrguse kohta lihtsalt oma arvamuse. mind see ka ei häiri, aga mõnele võib valikul oluliseks osutuda.
        peace..

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #79
          Re: Monitori ostuabi!

          kõrguse regull on v2ga oluline

          Comment

          • minuraha
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 214

            #80
            Re: Monitori ostuabi!

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            kõrguse regull on v2ga oluline
            Aga mina arvan, et nii oluline ikka ei ole, parem regullin oma tooli ülesse või alla. Kõige tähtsam on et silmadele ei hakkaks.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #81
              Re: Monitori ostuabi!

              no mulle on .. kaldenurga regull ka oluline imo ikka

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #82
                Re: Monitori ostuabi!

                Plaan uus monitor osta.
                Reso tahaks vähemalt 1920x1200.. aga millegipärast selliseid vähe ja ilmselt peab 1920x1080 leppima.
                Vähemalt 24 tolli
                Hind võiks olla 3000-6000
                TV värk võiks ka olla.
                Oskab keegi mingit head soovitada?

                Silma jäänud selline http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/123428/

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #83
                  Re: Monitori ostuabi!

                  samsuni saab vabalt 24 tollise 1920x1200.. viewsonic mudu ok, aga mingi rõve sinine valgus led on tal keskel .. see imo imeb

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #84
                    Re: Monitori ostuabi!

                    TV värgiga ei saa 1920x1200 hinnavaatlusest vaadates

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #85
                      Re: Monitori ostuabi!

                      Mis on TV värk?

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #86
                        Re: Monitori ostuabi!

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Mis on TV värk?
                        Tv liides.. millega on võimalik monitori pilti telekasse suunata..

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #87
                          Re: Monitori ostuabi!

                          Ma mõtlesin TV - tuunerit. Et monitoriga saaks telekat ka vaadata.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #88
                            Re: Monitori ostuabi!

                            Vbl sa tahad hoopis TV kaarti. See peaks rohkem nagu tuuneri nime alla käima.

                            Comment

                            • taasver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 584

                              #89
                              Re: Monitori ostuabi!

                              No ma mõtlen seda mis Samsung P2770HD'l on ja P2770H'l pole.
                              P2770HD: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/123428/ DTV Tuner w MPEG4
                              P2770H: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/130063/


                              Tundub, et võtan selle esimese ära.
                              Aga mu läpparil on ainult DisplayPort väljund.. ehk siis mul vaja DispalyPort to HDMI või DVI juhet ka veel. Kust seda soodsalt saaks?
                              Last edited by taasver; 10.06.10, 11:34.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #90
                                Re: Monitori ostuabi!

                                ma tartus displayport to dvi ei leidnudki. pidin tellima ja saabub migni 19 juuni vms

                                Comment

                                Working...