Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #931
    Re: Läptopi ostuabi.

    Ma ei tea kui aastas paar korda vaja maale minna vms siis pole ikka uut sülearvutit vaja pigem osta selleks otstarbeks mingi ~200€ kasutatud masin ja muu raha suunata desktopi ehitamisele. St mingi 90% ajast grindid kodus ju .

    2. Ma ei tea mis Ordi sülearvuti jutt siin käib. Ordi oma masinat on seal nii palju,et pannakse kleeps ekraani alla ja kõik. Enamus on Clevo bareboned , mida kasutavad väga paljud custom gaming laptiopide tootjad.
    Last edited by Mrt1989; 27.10.14, 17:24.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #932
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      Ma ei tea kui aastas paar korda vaja maale minna vms siis pole ikka uut sülearvutit vaja pigem osta selleks otstarbeks mingi ~200€ kasutatud masin ja muu raha suunata desktopi ehitamisele. St mingi 90% ajast grindid kodus ju .

      2. Ma ei tea mis Ordi sülearvuti jutt siin käib. Ordi oma masinat on seal nii palju,et pannakse kleeps ekraani alla ja kõik. Enamus on Clevo bareboned , mida kasutavad väga paljud custom gaming laptiopide tootjad.
      Jes. Aga on ju Ordi läptop või kuidas ma siis seda kutsuma peaks?

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #933
        Re: Läptopi ostuabi.

        Ei saa aru ordi lahmimisest. Minu esimene laptop toodi parema protsessoriga kuna "õiget" laos polnud ja pidas 4-5 aastat vastu vaatamata sellele et 24/7 sees oli. Korra pidi graafikakaarti vahetama, mis tehti garantiis 2 päevaga ära ning taaskord pandi nõksa võrra parem sisse kuna eelmisel oli mingi tüüpviga. Teine pidas vastu 10kordsele loopimisele mööda tuba kuni ekraan lõppes pärast seda kui ise vedelikke peale ajasin. Samas kui tuttavate "äriklassi" dellidel ja HP-del on probleeme kordades rohkem (k.a. korpuse lagunemine). Seda ei pea ilmselt mainimagi, et ordi arvutite statsid on üldiselt 2x paremad kui samas hinnaklassis dellidel ja macidel jne.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #934
          Re: Läptopi ostuabi.

          Siit saab asjalikku infot https://www.youtube.com/watch?v=OvcJmzvooME
          Last edited by Pythagoras; 27.10.14, 19:34.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #935
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            Ei saa aru ordi lahmimisest. Minu esimene laptop toodi parema protsessoriga kuna "õiget" laos polnud ja pidas 4-5 aastat vastu vaatamata sellele et 24/7 sees oli. Korra pidi graafikakaarti vahetama, mis tehti garantiis 2 päevaga ära ning taaskord pandi nõksa võrra parem sisse kuna eelmisel oli mingi tüüpviga. Teine pidas vastu 10kordsele loopimisele mööda tuba kuni ekraan lõppes pärast seda kui ise vedelikke peale ajasin. Samas kui tuttavate "äriklassi" dellidel ja HP-del on probleeme kordades rohkem (k.a. korpuse lagunemine). Seda ei pea ilmselt mainimagi, et ordi arvutite statsid on üldiselt 2x paremad kui samas hinnaklassis dellidel ja macidel jne.
            2 teemat millega pokkeriprod koheselt tülli omavahel jooksevad. Autosoovitus ja arvutisoovitus teemad. Koheselt on platsis 10 eksperti q_q eesotsas, kes oskavad ainult maha teha :D. Tulevikus soovitaks kõik IT alased küsimused HV-sse postitada. Rohkem argumenteeritav arutelu, mitte lambi bashimine.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #936
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              3 teemat millega pokkeriprod koheselt tülli omavahel jooksevad. Autosoovituse, arvutisoovituse ja libahundu teemad. Koheselt on platsis 10 eksperti q_q eesotsas, kes oskavad ainult maha teha :D. Tulevikus soovitaks kõik IT alased küsimused HV-sse postitada. Rohkem argumenteeritav arutelu, mitte lambi bashimine.
              FYP
              õnneks ei pea kaua ootama järgmist. Timz teeb homme ära teema

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #937
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                2 teemat millega pokkeriprod koheselt tülli omavahel jooksevad. Autosoovitus ja arvutisoovitus teemad. Koheselt on platsis 10 eksperti q_q eesotsas, kes oskavad ainult maha teha :D. Tulevikus soovitaks kõik IT alased küsimused HV-sse postitada. Rohkem argumenteeritav arutelu, mitte lambi bashimine.
                Sest pokkeriprode foorumis ei saa keegi aru milleks laptop ostetakse. Vaadatakse ainult kas graafikakaart viimase ägeda mängu välja jooksutab. Ekraan, reso, aku, koostekvaliteet on savi ju. Need on just asjad mida peaks laptopi ostes esimesena vaatama.

                Sinu soovitatud ordi on 15" ja 1366x768 reso mis mind üllatab, et tänapäeval üldse müügis veel selline saast on. 4 cell aku.

                Mrt1989 post on ainuke asjalik siin arutelus, et väga tihti on palju mõtekam osta lauaarvuti ja netbook selle asemel, et mingi 15" saast omale osta.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #938
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  FYP
                  õnneks ei pea kaua ootama järgmist. Timz teeb homme ära teema
                  Homme on liiga kaugel.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #939
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Sest pokkeriprode foorumis ei saa keegi aru milleks laptop ostetakse. Vaadatakse ainult kas graafikakaart viimase ägeda mängu välja jooksutab. Ekraan, reso, aku, koostekvaliteet on savi ju. Need on just asjad mida peaks laptopi ostes esimesena vaatama.

                    Sinu soovitatud ordi on 15" ja 1366x768 reso mis mind üllatab, et tänapäeval üldse müügis veel selline saast on. 4 cell aku.

                    Mrt1989 post on ainuke asjalik siin arutelus, et väga tihti on palju mõtekam osta lauaarvuti ja netbook selle asemel, et mingi 15" saast omale osta.
                    Reso väike jep. Olen nõus. 1920x1080 oleks mõistlik. Aga puht näide oli see Ordi nagu ütlesin.

                    Lauaarvuti ongi mõtekam osta kui sa oled paikne. Kui ikka käid kuhugi kaugemale tööle või pidevalt on arvutit muudelt põhjuselt kodust väljas vaja, siis sa ei saagi osta ju lauaarvutit.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #940
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Pc+Läpakas ~850€.

                      Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #941
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Soovitage läpakat, pokker ja internet on põhiteemaks.
                        Vaja oleks ilmselt ssd, monitoride ühendamise võimalus jne.
                        On peale lenovo ja delli ka üldse midagi vaadata ?

                        Kuna mänge ei mängi siis peaks graafika ja muu poole peal hinnaga mängida saama vähe ?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #942
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Dell ja Lenovo teevad samamoodi säästuklassi nagu teised tootjad, mis on jube saast. High-end pillid muidugi vägevad, endal Dell Precision M6700 ja parim läpakas mida omanud, ainult regulaarselt kaasas kanda suckiks, sest see on ikka päris pirakas. Apple on ka koostekvaliteedilt nuts, aga kirvem + pead skeemitama Windowsi peale saamisega jms värgid.

                          Väga head hinnad olid http://notebooks.ee mingi aasta-kaks tagasi kui ma ostsin.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #943
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            õuna fänn pole jah, ei viitsi väga skeemitada ka + selle hinna arvelt saaks korraliku windowsi pilli

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #944
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Kui monitoride võimalus kogu aeg olemas ja puhtalt läppariga tööd ei tee, siis võtaks miski väikese, aga võimsa äriklassi Lenovo. Endal ka plaan lähiajal osta.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #945
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                +1 ranka jutule. Vaata ainult, et ei oleks seda nõmedat touchpadi, kus kogu touchpad liigub kui tahad hiireklõpsu teha. (ehk eraldi nuppe ei ole) Need kipuvad raisad vananedes koledat häält tegema.

                                Comment

                                Working...