Re: Läptopi ostuabi.
Ma ei tea kui aastas paar korda vaja maale minna vms siis pole ikka uut sülearvutit vaja pigem osta selleks otstarbeks mingi ~200€ kasutatud masin ja muu raha suunata desktopi ehitamisele. St mingi 90% ajast grindid kodus ju .
2. Ma ei tea mis Ordi sülearvuti jutt siin käib. Ordi oma masinat on seal nii palju,et pannakse kleeps ekraani alla ja kõik. Enamus on Clevo bareboned , mida kasutavad väga paljud custom gaming laptiopide tootjad.
Ma ei tea kui aastas paar korda vaja maale minna vms siis pole ikka uut sülearvutit vaja pigem osta selleks otstarbeks mingi ~200€ kasutatud masin ja muu raha suunata desktopi ehitamisele. St mingi 90% ajast grindid kodus ju .
2. Ma ei tea mis Ordi sülearvuti jutt siin käib. Ordi oma masinat on seal nii palju,et pannakse kleeps ekraani alla ja kõik. Enamus on Clevo bareboned , mida kasutavad väga paljud custom gaming laptiopide tootjad.
Comment