Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #961
    Re: Läptopi ostuabi.

    Ma räägin kui inimene tahab uut laptopi osta ja ,et sellel oleks kõik need eelnimetatud omadused olemas siis väga alla 1.2k ei saa ikka.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #962
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      Ma räägin kui inimene tahab uut laptopi osta ja ,et sellel oleks kõik need eelnimetatud omadused olemas siis väga alla 1.2k ei saa ikka.
      Ega väga ei väitnd ja andres pani ka mingit kelbast.

      Kes ise ei viitsi sees olevat HDD d ära vahetada SSD vastu siis peab arvestama kuskil 1200€ väljaminekuga.
      OK:

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #963
        Re: Läptopi ostuabi.

        Sorry , sõnastus oli kehv.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #964
          Re: Läptopi ostuabi.

          Siin pole rohkem öelda midagi. Selle vaidluse võitis Visahing.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #965
            Re: Läptopi ostuabi.

            Intsule:

            http://www.flex.ee/6988-Lenovo-ThinkPad-T530 + http://www.flex.ee/index/item/object/5/sub_object/573

            või

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #966
              Re: Läptopi ostuabi.

              Tundub et antud parameetritega variantidest on see kõige soodsam http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/486129/ Ainult mälu on 4gb sellel.
              Järgmised on juba seal kilo ringis nii dell kui lenovo.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #967
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                Tundub et antud parameetritega variantidest on see kõige soodsam http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/486129/ Ainult mälu on 4gb sellel.
                Järgmised on juba seal kilo ringis nii dell kui lenovo.
                Uurin veidi homme, mis hinnaga saaksin pakkuda seda sülerit, mälu saab ju alati juurde lisada +4gb.
                E: Paraku nii soodsalt ei saa, kui on esimesed HV pakkumised.
                Last edited by kjmrc; 27.11.14, 07:22.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #968
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  kellegil mingit arvamust sellise isendi kohta oleks?

                  http://www.ebay.com.au/itm/171575956...84.m1423.l2649

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #969
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Tundub solid pokkeri jaoks.

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #970
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Kas eestis oleks mõistlikum võtta EN või SE(skandinaavia?) klavitauuri asetusega masin

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #971
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        SWE/Nordic asetus on mõistlikum jap.

                        Comment

                        • kuli
                          Räme Fish
                          • Mar 2014
                          • 7

                          #972
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Ma ei tea kas olen õiges teemas, aga tundus küll.

                          Nimelt kas android tabiga on võimalik mängida Triobetis pokkerit.
                          Kui jah siis kas keegi oskab välja tuua mõned paremad androidi tabid. Hind pole väga oluline.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #973
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas kuli Vaata postitust
                            Ma ei tea kas olen õiges teemas, aga tundus küll.

                            Nimelt kas android tabiga on võimalik mängida Triobetis pokkerit.
                            Kui jah siis kas keegi oskab välja tuua mõned paremad androidi tabid. Hind pole väga oluline.
                            Ei ole õiges teemas :D Aga minuteada ei ole Triobetil nagu mobile applicationi seega ei saa. Pokerstarsi küll saab.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #974
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Kui hind pole oluline siis miks mitte, Win 8.1 tableti ei osta?? Ise sai ostetud 299€ eest 10" tablet mis jooksutab full Win 8.1. Hem, Tabelninja ja Stars jookseb ilusti.

                              Nt: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/522830/
                              Last edited by Mrt1989; 07.01.15, 17:08.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #975
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Tuttav tahab osta läpakat. Võiks olla 13-14", max €500 ja tähtis, et järelmaksuga osta saaks. Ise leidis sellise: http://www.euronics.ee/t/61065/sulea...enovo/59424058

                                Thoughts?

                                Comment

                                Working...