Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #781
    Re: Läptopi ostuabi.



    mis te arvate sellest naisele kooli/facebooki arvutiks?

    HP-de kohta kuulnud, et mingid jamad koguaeg. Endal ka 2 tk õhtale läinud aastaga, kuid see pidavat "parem" olema.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #782
      Re: Läptopi ostuabi.

      soovitaksin seda parem.

      http://www.1a.ee/sooduspakkumised/as..._kombinatsioon

      sama hind, aga igas aspektis on HPst üle

      i3 1.7ghz vs i5 2.7ghz
      4gb ram vs 6gb ram
      HD 4000 vs GT 740M
      Last edited by Char; 16.11.13, 19:06.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #783
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        http://flex.ee/6208-HP-Probook-430-H6E28EA-UUS-MUDEL

        mis te arvate sellest naisele kooli/facebooki arvutiks?

        HP-de kohta kuulnud, et mingid jamad koguaeg. Endal ka 2 tk õhtale läinud aastaga, kuid see pidavat "parem" olema.
        Mul on selle sama läppari i5 prosega mudel


        98€ sain Ordist 120gb SSD, mille panin kõvaketta asemele (langetas kaalu, parandas akut, tegi oluliselt kiiremaks).
        BIOS-st fast boot-up enabled ja full shutdownist Windows 8.1 desktopini läheb käima alla 5 sekundi.
        HP Support Assistantiga kõik firmware updated ära teha(touchpadi update oluline, muidu two-finger scroll liiga unsensitive), siis on imo väga hea läppar.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #784
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          soovitaksin seda parem.

          http://www.1a.ee/sooduspakkumised/as..._kombinatsioon

          sama hind, aga igas aspektis on HPst üle
          Sa võrdled 4th gen 13" läpparit, 3rd gen 15" läppariga.

          Ma võin sulle öelda, milles HP läppar on parem:
          Kaal: SSD upgradega(kergem kui HDD) HP 1,2kg vs ASUS 2,3kg
          Aku vastupidavus: 9 tundi vs 5 tundi

          Koolis on mugav kanda kaasas kerget ultrabooki, mis päeva jooksul kordagi laadimist ei vaja. Kodus lükkan juhtme port replikaatorisse kuhu on ühendatud monitor, hiir, klaviatuur ja kõlarid ning toimib nagu desktop arvuti.
          Last edited by Strawberry; 16.11.13, 22:25.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #785
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            Sa võrdled 4th gen 13" läpparit, 3rd gen 15" läppariga.

            Ma võin sulle öelda, milles HP läppar on parem:
            Kaal: SSD upgradega(kergem kui HDD) HP 1,2kg vs ASUS 2,3kg
            Aku vastupidavus: 9 tundi vs 5 tundi

            Koolis on mugav kanda kaasas kerget ultrabooki, mis päeva jooksul kordagi laadimist ei vaja. Kodus lükkan juhtme port replikaatorisse kuhu on ühendatud monitor, hiir, klaviatuur ja kõlarid ning toimib nagu desktop arvuti.
            Need generatsioonid nüüd A&O küll ei ole. 2nd gen Dell Precision > 12th gen säästu-HP.

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #786
              Re: Läptopi ostuabi.

              No asi on selles ,et 4th gen Haswelli prosed tarbivad kõvasti vähem voolu võrreldes 3rd gen Ivey prosedega, sellest ka parem aku kestvus.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #787
                Re: Läptopi ostuabi.

                okei. tänud vastamast kõigile.

                Eniveis nagu ma aru saan, siis kuna naine ei kavatse kräkkima hakata ja mänge ei mängi, siis valime tegelikult mugavust ja HP peaks sellessuhtes olema parem.

                Kodus suur molo ja värgid ka olemas.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #788
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Ega keegi juhuslikult ei tea, kas kuidagi saaks saksa või UK lenovo lehelt läpaka tellida? Seal jube mugav ise valida, mis juppe tahad ja no eks hind ole ka mõistlikum, kui meil küsitav.

                  Kaufen Sie das Lenovo IdeaPad 5 Series Notebooks! Erschwingliches Multimedia-Notebook mit leistungsstarken Prozessoren, FHD-Displays, Immersive Audio, ✔ GRATIS-VERSAND

                  Explore Lenovo laptops, desktops, tablets, monitors, PC accessories & servers. Shop innovative tech designed for business, education, gaming & everyday use.

                  Comment

                  • JaanusX
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 392

                    #789
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    Ega keegi juhuslikult ei tea, kas kuidagi saaks saksa või UK lenovo lehelt läpaka tellida? Seal jube mugav ise valida, mis juppe tahad ja no eks hind ole ka mõistlikum, kui meil küsitav.

                    Kaufen Sie das Lenovo IdeaPad 5 Series Notebooks! Erschwingliches Multimedia-Notebook mit leistungsstarken Prozessoren, FHD-Displays, Immersive Audio, ✔ GRATIS-VERSAND

                    http://shop.lenovo.com/gb/en/laptops...40s/index.html
                    Kirjuta neile ja küsi kas saab siia ka tellida ja kui ei saa ja väga vaja siis saaks lasta ka sealt osta ja siis Eesti saata.

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #790
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      anna siia ka teada siis , kas saab?

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #791
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Tahaks osta 4poole aastasele jõuludeks tahvelarvutit-parim oleks vast kids.Mingi odavama klassi oma 100euri`pluss.Kindlasti android,et saaks ikka mingeid appe ka , 3G pole oluline peaasi,et wiwi oleks .Lähen surfan hinnavaatlasuses ka aga see foorum tundub mulle usaldusväärsem ja armsam

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #792
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          Tahaks osta 4poole aastasele jõuludeks tahvelarvutit-parim oleks vast kids.Mingi odavama klassi oma 100euri`pluss.Kindlasti android,et saaks ikka mingeid appe ka , 3G pole oluline peaasi,et wiwi oleks .Lähen surfan hinnavaatlasuses ka aga see foorum tundub mulle usaldusväärsem ja armsam
                          täpselt sama mure oli endal äsja, lõpuks tundus see suht optimaalne valik: http://www.photopoint.ee/et/toode/34...4-quantum-10.1 . 2 kuud olnud ja väga rahul. komplektis ka vutlar + masin selline, et kui ämblikuks ei peksta, siis peaks veel mõnda aega ikka konkurentsivõimeline olema.

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #793
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            täpselt sama mure oli endal äsja, lõpuks tundus see suht optimaalne valik: http://www.photopoint.ee/et/toode/34...4-quantum-10.1 . 2 kuud olnud ja väga rahul. komplektis ka vutlar + masin selline, et kui ämblikuks ei peksta, siis peaks veel mõnda aega ikka konkurentsivõimeline olema.
                            Tänud Pastilaa.
                            Kas see ei mõjuta
                            Kui nn. premium seadmetel on Gorilla Glass peale pandud, mis on kriimukindel ning natuke sõbralikum sõrmejälgede suhtes, siis MultiPad 4 Quantum kasutab soodsamat lahendit. Seega ära pane teravamate esemetega ühte kotisahtlisse kaitsmata tahvelarvutit. Teiseks on ka see häiriv aspekt, et sõrmejäljed ekraanil takistavad päris korralikult sõrme libisemist klaasil. Millal küll tootjad mõistavad, et Gorilla Glass tüüpi kattematerjal on äärmiselt vajalik ka kasutusmugavuse seisukohalt?
                            Lõppkokkuvõttes on tegu täiesti korraliku tahvliga, mida kodus kasutada, sest kaalu arvestades nii väga kaasas ei tahaks vedada.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #794
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              gorilla klaasidest jms ei tea kahjuks öelda midagi - ei ole nii kõva padi kasutaja. obv kui rahast puha savi ostaks lapsele ipadi, a see üle 3x kallim ja arvestades 24/7 varitsevat ämblikuekraani ohtu, tundub kallis endale

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #795
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Galaxy Tab 2 ei saa €200-250 'ga kätte?

                                Comment

                                Working...