Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mäger
    Räme Fish
    • May 2012
    • 24

    #976
    Re: Läptopi ostuabi.

    Tere!
    Keegi oskab soovitada max 700€ eest sülearvutit?
    Mängur pole. Põhiliselt niisama interneti ja kooli jaoks, vahel mängin pokkerit ka.

    Comment

    • mäger
      Räme Fish
      • May 2012
      • 24

      #977
      Re: Läptopi ostuabi.



      Milline valida? Ise kaldun vist lenovo poole.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #978
        Re: Läptopi ostuabi.

        Huvitav, et ikka neid 1366x768 sitta toodavad samas kui mobiilidel juba hakkab FullHD-st edasi minema :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #979
          Re: Läptopi ostuabi.

          Siia pead kindlasti ostma HDD või siis SSD juurde. 128GB SSD ainult on suhteliselt vähe ikka. Windows habab sealt juba suure osa ära ja mis siis järgi jääb?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #980
            Re: Läptopi ostuabi.

            Igakell võtaks E550 mudeli.

            Comment

            • mäger
              Räme Fish
              • May 2012
              • 24

              #981
              Re: Läptopi ostuabi.

              Garantii ainult 1 aasta lenovol, kuidagi vähe ju. Pea igal dellil on see ju 3 aastat

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #982
                Re: Läptopi ostuabi.

                Thinkpad T-mudelitel on 3a kui ma ei eksi, ülejäänud odavama klassi süleritel jah 1a tehasegarantiid, eraisikule 2a pretentsiooniaega.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #983
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Kuna ise arvutitest midagi ei jaga siis küsiks nõu. Sooviks siis uut läpakat, mänge väga ei mängi, et põmst ainult grindimiseks ja niisama netis ringi kolamiseks. Peab olema kiire ja vaikne, hinna lagi võiks sinna 1,5k juurde jääda.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #984
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Kui tahad kvaliteeti siis Dell Precision või Apple Macbook - Precisioni disaini muudeti viimati vast 10a tagasi ja jube suur kobakas on ka, aga kvaliteet on A+, kõik väga hästi läbi mõeldud, vaikne, ei kogu tolmu jne. Kui tahad vähemalt semi-tihti kaasas kanda ja silmailu ka siis Macbook (tänapäeval neile lihtne Windowsit peale panna). Macbooki puhul pead muidugi vaatama, et nende liigne minimalistlikkus ei häiriks (viimasel mudelil vist aint 1 USB-auk kui seegi üldse tavalisi USB-seadmeid loeb, rääkimata DVD-lugejast mis on ammu välja visatud :D).

                    Muidugi mõlemad on overkill pokkeri ja neti jaoks, aga eelarvesse peaks mahtuma ja mulle isiklikult meeldib töövahendite puhul 'overkillida' :D

                    Minu kogemustel soodsaim Eesti sait Dell Precisioni ostmiseks - http://www.notebooks.ee

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #985
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Kas üldse on mõtet osta maci kui sinna windows peale lasta?

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #986
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Kas üldse on mõtet osta maci kui sinna windows peale lasta? Maci oma softiga vist pokkerit väga mängida ei saa jh?
                        Last edited by mislinn; 07.01.16, 16:41. Põhjus: Ups, topeltpost :P

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #987
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          PT4 töötab ja kui pokkeri toal on Mac client olemas siis pole vaja Windowsi peale lasta. Alati võid ju dualbootida, sa ei pea ainult Widowsi või Mac OS i kasutama. Teed windowsi ja pokkeri jaoks väikese partitsiooni ~40-50gb. Samas siis peaks vaatama ,et mitte baas mudelit osta , millel ainult 128gb SSD on.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #988
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Ja devils advocateimaks...

                            Ära osta Apple junne - maksad liiga palju sisu eest.

                            Pole kunagi isiklikult Delli fanboy olnud, aga üldiselt on Dellidel väga head garantiid.

                            Hinna kvaliteedi suhtes arvan, et saad ikkagi kõige parema asja ASUSelt vb Lenovolt, vahest ka mingilt muult firmalt, aga ise vaataks neid kahte tähelepanelikumalt.

                            Ja see ka ikkagi oluline, et kas tahad sellega ka ringi liikuda ja peab ta selleks sul kergem olema või mitte + on sul mingeid erisoove seoses ekraaniga või ühendad lihtsalt kuvariga ära.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #989
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                              Mis sellest arvate? Tundub mõnusalt väike ja kerge pill olevat. Enamasti ühendan teise ekraaniga, aga mitte alati.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #990
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                                http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/669004/

                                Mis sellest arvate? Tundub mõnusalt väike ja kerge pill olevat. Enamasti ühendan teise ekraaniga, aga mitte alati.
                                Hea laptop on ,aga võta FullHD versioon ,mitte 3200x1800. Esiteks aku kestab 2-3 tundi rohkem ja teiseks 13" juures pole nii high resolutisooniga mitte midagi teha , kuna nagu nii pead scalerit kasutama ,et mitte luubiga ikoone vaadata. Odavam on ka muidugi ~300€
                                Last edited by Mrt1989; 08.01.16, 17:48.

                                Comment

                                Working...