Re: Läptopi ostuabi.
ei
Edit: Kui päris aus olla, siis see ilmselt ägiseb isegi HD filmivaatamisel.
Algselt postitas ninasarvik
Vaata postitust
Edit: Kui päris aus olla, siis see ilmselt ägiseb isegi HD filmivaatamisel.
Comment