Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #751
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
    Ei jaga arvutitest suurt miskit, aga kas sellise odava asjaga on ka võimalik peale interneti ja filmivaatamise mõnda mängu peale doomi mängida(nt mõnda fifat vms).
    http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/hp_250_g1
    ei

    Edit: Kui päris aus olla, siis see ilmselt ägiseb isegi HD filmivaatamisel.
    Last edited by Strawberry; 30.09.13, 09:45.

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #752
      Re: Läptopi ostuabi.

      Mis sellest arvate?


      Vaja õele muretseda (kerge, vastupidav, op.süs sees).
      Või ehk oskate midagi paremat soovitada samas hinnaklassis (max 650.-).

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #753
        Re: Läptopi ostuabi.

        Võtaks enne juba siis http://www.notebooks.ee/default/leno...6806286d24b400

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #754
          Re: Läptopi ostuabi.

          tahvlite kohta siin varem vist juttu küll olnud, kuid kasutab keegi samsungi tab 2te ka? mis peamised +/-? Kas samas hinnaklassis on midagi kindlasti paremat saada?

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #755
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Sellest hoia suure kaarega eemale.

            2. põlvkonna crapi eest 500+€ maksta kui 4. põlvkond on juba turul oleks suur rumalus.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #756
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas marxiku Vaata postitust
              Mis sellest arvate?


              Vaja õele muretseda (kerge, vastupidav, op.süs sees).
              Või ehk oskate midagi paremat soovitada samas hinnaklassis (max 650.-).
              Kui mängib arvutimänge ka, siis http://www.flex.ee/6108-HP-Probook-4...29EA-UUS-MUDEL 649€
              Kui arvutimänge ei mängi, siis http://www.flex.ee/6208-HP-Probook-4...28EA-UUS-MUDEL 575€ ja lase HDD ära vahetada SSD vastu (kui vana ketta neile jätad, siis + ~90€)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #757
                Re: Läptopi ostuabi.

                Kas selle raha eest leidub midagi paremat veel?
                http://www.1a.ee/sooduspakkumised/ac...sivaba_voimsus

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #758
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  see, et paberil kõik hea on, ei tähenda midagi - mul on olnud üks 17" acer ja hullemat s*tta annab otsida. hakkas lagunema paari kuuga. nüüd dell studio mitu aastat ja naer tuleb peale mõeldes acerile

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #759
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Pole viga. Koostekvaliteedi kohta ei oska miskit öelda, pole Aceriga kogemusi. Soovitan Lenovo mänguri mudelit. Kas soov mängida palju sülearvutiga?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #760
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Pole viga. Koostekvaliteedi kohta ei oska miskit öelda, pole Aceriga kogemusi. Soovitan Lenovo mänguri mudelit. Kas soov mängida palju sülearvutiga?
                      No ikka jamh :)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #761
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Lenovo Ideapad Y580 ei sobi? Soliidne prose ning graafikakaart.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #762
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          see, et paberil kõik hea on, ei tähenda midagi - mul on olnud üks 17" acer ja hullemat s*tta annab otsida. hakkas lagunema paari kuuga. nüüd dell studio mitu aastat ja naer tuleb peale mõeldes acerile
                          Palja brändi eelistamisega ma oleks ettevaatlik tho... Kui äriklassi koha pealt on Dell ja Lenovo tegijad, siis odavama otsa läpparid on neil vast ühed halvimad. Hiljuti oli [digis] mingi suur üsna odavate läpparite test, üks Delli säästukas sai viimase koha, eelviimane oli Lenovo. Esikoht Acer.

                          Muidugi [digi] test ei ole mingi asi mida päris piibli pähe võtta, aga midagi võib sellest järeldada ma usun :)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #763
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Ise soetasin ka nädal tagasi Latitude E6530 ja võib soovitada kahe käega seda mudelit. Väga rahul :)

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #764
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Palja brändi eelistamisega ma oleks ettevaatlik tho... Kui äriklassi koha pealt on Dell ja Lenovo tegijad, siis odavama otsa läpparid on neil vast ühed halvimad. Hiljuti oli [digis] mingi suur üsna odavate läpparite test, üks Delli säästukas sai viimase koha, eelviimane oli Lenovo. Esikoht Acer.

                              Muidugi [digi] test ei ole mingi asi mida päris piibli pähe võtta, aga midagi võib sellest järeldada ma usun :)
                              +1. Endal ka nüüdseks pea 3 aastat vana Dell Studio. Täielik kräpp. 3 korda remontinud juba. Algul lihtsalt mingi lamp viga, siis kõvaketas ja viimane oli mingi sisselülitussüsteem pekkis. Prg ka mingi deela, kõik videod asjad laggivad räigelt, mingi videokaart või jumal teab mis ptsis. Ostes arvasin, et Dell peaks ikka töökindel olema. Vanamehel Dell Inspiron mingi 6 aastat vana vist, pole kordagi ühtki jama olnud

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #765
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                                +1. Endal ka nüüdseks pea 3 aastat vana Dell Studio. Täielik kräpp. 3 korda remontinud juba. Algul lihtsalt mingi lamp viga, siis kõvaketas ja viimane oli mingi sisselülitussüsteem pekkis. Prg ka mingi deela, kõik videod asjad laggivad räigelt, mingi videokaart või jumal teab mis ptsis. Ostes arvasin, et Dell peaks ikka töökindel olema. Vanamehel Dell Inspiron mingi 6 aastat vana vist, pole kordagi ühtki jama olnud
                                vaatasin üle - mul 3a ja 1 kuu studio olnud. pea iga päev kasutuses töömasinana + ka kodus. pmslt midagi pole viga, peale kriimude jms.

                                Comment

                                Working...