Re: Läptopi ostuabi.
Soovitan HD+ ekraani ehk 1600x900.
Muidu paistab sisu poolest täiesti mõistlik rüperaal loengutes konspekteerimiseks.
Soovitan HD+ ekraani ehk 1600x900.
Muidu paistab sisu poolest täiesti mõistlik rüperaal loengutes konspekteerimiseks.

Comment