Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #571
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    Plaan on uus läptop muretseda. Soovitage läptopi millega saaks pokkerit mängida,filme vaadata.
    Koostis võiks olla vastupidav ja aku võiks ka 6+ tundi kesta.



    E: Tho, maitea, kas soovid FHD ekraani ja missugust sisu.
    E2: Endal see mudel, olen väga rahul ostuga. Tho sain tükkmaad odavamalt. Aku vastupidavus pole muidugi isegi 5 tundi mitte.

    Last edited by kjmrc; 15.05.13, 09:10.

    Comment

    • valustyng
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 450

      #572
      Re: Läptopi ostuabi.

      fhd võiks ka olla jah

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #573
        Re: Läptopi ostuabi.

        Kui hinnapiiri pole, siis Dell Precision.

        www.laptopid.ee vast parimad hinnad Eestis.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #574
          Re: Läptopi ostuabi.

          3. juuni tuleb Haswell chipset turule. 4th gen prose/graafika combined. Väidetavalt 2x suurema jõudlusega graafika ja 2x suurema aku vastupidavusega kui praegused 3rd gen ivy bridge chipid.

          Comment

          • valustyng
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 450

            #575
            Re: Läptopi ostuabi.

            midagi peale delli ka julgete pakkuda? hind võiks jääda alla 1k euri ikka

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #576
              Re: Läptopi ostuabi.

              Haswell crushib kõiki praegused 3rd gen läppareid ja kõlakad on, et hinnaklass tuleb pisut odavam kui ivy bridge-l.

              Juunis/juulis peaks päris suured hinnamuutused ja "vana pasa müügikampaaniad" tulema läpparitel.

              Comment

              • valustyng
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 450

                #577
                Re: Läptopi ostuabi.

                mis te lenovo läpakatest arvate ?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #578
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  w,t,x seeria thinkpadid ok ülejäänd crap

                  Comment

                  • LordC
                    Julm Donk
                    • Oct 2011
                    • 48

                    #579
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Wtf, miks paljudel arvutitel nii suur hinnavahe on? http://www.laptopid.ee/vaata/414/Lenovo-Thinkpad-X200s/

                    Hind Enne: 1469.97 €

                    Soodushind: 299.00 €

                    selle jätsin vaatamatta, et kasutatud. :D
                    Last edited by LordC; 20.05.13, 04:46.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #580
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      See hind enne on obv scam, sama mis PokkeriProde RUG-i tool on juba 3a+ olnud kohapeal €300 pealt €129 peale lastud. Aga laptopid.ee muidu prolly kõige soodsam koht Eestis kust läpparit osta.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #581
                        Re: Läptopi ostuabi.



                        Pakuvad kõige paremat garantii-teenust Eestis. Kõikidele toodetele +1 aasta ning ise tulevad järgi, parandavad kiiresti ja toovad koju tagasi.



                        Webilehel on live chat ning hinnad ja arvuti hardware conf on kaubeldav ja muudetav.

                        Natuke silmailu ka, tablet/laptop hybrid from Dell.



                        Last edited by Strawberry; 20.05.13, 18:10.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #582
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                          http://www.computech.ee

                          Pakuvad kõige paremat garantii-teenust Eestis. Kõikidele toodetele +1 aasta ning ise tulevad järgi, parandavad kiiresti ja toovad koju tagasi.
                          HV-s suht negatiivset kriitikat ka saanud. Küll tarneajad oluliselt pikemad jne. Kui kohapeal masin olemas siis suva vast, kui tellmise peale (nagu tavaliselt) siis võib tarne tükk aega venida ning alati räägitakse, kuidas keegi kolmas osapool süüdi.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #583
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Computechist - ei usaldaks seda firmat eriti. Mingi uudis oli internetis, et nad ei andnud kliendile kaupa kätte, kuigi klient oli juba eelnevalt ära maksnud + nad on mitmele firmale võlgu + endal ka negatiivne kogemus nendega.

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #584
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Computechist - ei usaldaks seda firmat eriti. Mingi uudis oli internetis, et nad ei andnud kliendile kaupa kätte, kuigi klient oli juba eelnevalt ära maksnud + nad on mitmele firmale võlgu + endal ka negatiivne kogemus nendega.
                              +1, telefonile ei vasta, ei pea kokkulepetest kinni

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #585
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Tahan osta high-end Dell Precisionit. Keegi siin kirjutas sellest Haswell chipist midagi - kas on reaalne üldse, et lähema 3-6 kuu jooksul tuleb selle chipiga Dell Precision välja? Või võib lähiajal praeguste läpakate hind siiski selle Haswelli tõttu kõvasti kukkuda, et tasuks oodata paar kuud ostuga?

                                Edit: ja selle laptopid.ee promoga ajasin segamini... notebooks.ee oli see hea sait kus jube hea hinnaga Precisioni leidsime qbj0hnile. laptopid.ee kogemus puudub.
                                Last edited by Codecci; 21.05.13, 19:39.

                                Comment

                                Working...