Re: Läptopi ostuabi.
E: Tho, maitea, kas soovid FHD ekraani ja missugust sisu.
E2: Endal see mudel, olen väga rahul ostuga. Tho sain tükkmaad odavamalt. Aku vastupidavus pole muidugi isegi 5 tundi mitte.
Algselt postitas valustyng
Vaata postitust
E: Tho, maitea, kas soovid FHD ekraani ja missugust sisu.
E2: Endal see mudel, olen väga rahul ostuga. Tho sain tükkmaad odavamalt. Aku vastupidavus pole muidugi isegi 5 tundi mitte.
Comment