Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #586
    Re: Läptopi ostuabi.

    Haswell tuleb ametlikult müügile 3.juuni (4.juuni?). See tähendab, et seda saab poest osta eraldi OEM-na. Haswelliga uued läpparid/tabletid tulevad turule probably 1-2 kuud hiljem.

    Kui tahad Haswelli chipiga läpparit kiiresti saada, siis on sul võimalik Ordi-st eritellimus teha. Kuna Ordi toodab ise oma läppareid ja 100% sisust on confitav vastavalt kliendi soovile, siis saad lasta sinna kohe ka Haswelli sisse panna.

    Valik preconfigured läppareid Ordilt, kõik osad on vahetatavad:

    Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!


    Ordi heavy hitter, Dell Precisioni klassist:

    Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!
    Last edited by Strawberry; 21.05.13, 20:14.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #587
      Re: Läptopi ostuabi.

      Ordi ei tooda ühtegi laptoppi ise. Barebonedel saad juppe lihtsalt vahetada.
      Last edited by Oliverk; 21.05.13, 20:20.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #588
        Re: Läptopi ostuabi.

        Noh Ordi ehitab läppari juppidest kokku, kontrollib et töötab ja jupid omavahel kokku sobivad ning paneb oma logo peale.

        Ordi "toodab" oma läpparid ise, kas nii on parem ? Grammar nazid iga nurga peal...

        Täpselt sama mida teevad ka Alienware jms custom läpparite müüjad.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #589
          Re: Läptopi ostuabi.



          Thoughts? For pokker + occasional gaming. Veidi overkill obv, aga pohh, mul upswing.

          Kas see 750GB tavaketas lärmama ei jää? Mul tegelt eriti ruumi pole vajagi, paneks äkki 2 ketta asemel 512GB SSD... Mingi €180 läheb kallimaks siis.

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #590
            Re: Läptopi ostuabi.

            Juulis peaks tulema ilmselt m6800 4th gen prosedega... 2 kuud oodata, aga kiiruse vahe peaks päris hea olema.. samas pokkeri ja occasional gamingu jaoks on m6700 ka rohkem kui piisav...

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #591
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Noh Ordi ehitab läppari juppidest kokku, kontrollib et töötab ja jupid omavahel kokku sobivad ning paneb oma logo peale.

              Ordi "toodab" oma läpparid ise, kas nii on parem ? Grammar nazid iga nurga peal...

              Täpselt sama mida teevad ka Alienware jms custom läpparite müüjad.
              Ordi läpparid tulevad Taiwanist, endisest Clevo tehasest :)

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #592
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Ordi läpparid tulevad Taiwanist, endisest Clevo tehasest :)
                Ega kalli raha eest kodumaal ei toodagi keegi.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #593
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  256 GB SSD ja 750 GB HDD out ja 512 GB SSD asemele küsitakse 180 eurtsi lisa?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #594
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Jah.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #595
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Veits palju tahavad lisa imo :D

                      E: Oleneb muidugi, kui mingi hea, kiire ssd sisse läheb siis õigustatud aga ku mingi odav käkk siis..

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #596
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        ^

                        Kirjuta mis SSD see 256 GB on ja millist 512 pakuvad.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #597
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Samsung 840 Pro peaks mõlemad olema.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #598
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Siis tõmmatakse kindlalt tillist sellise pakkumisega.

                            Ahh ei sorry... Kui on Pro versioon, siis on OK... Kui tava versioon, siis oleks tõmbamine.
                            Last edited by Jäämees; 22.05.13, 08:14.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #599
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Mhm, tundub ka fine hind kui selline ketas sisse läheb.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #600
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                klaviatuur võiks valgustusega olla .. suht hea lisa pimedas imho

                                Comment

                                Working...