Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #421
    Re: Läptopi ostuabi.

    Reisile võtaks äärmsiel juhul max 12-13" kaasa. Alla 2 kg pilli kindlasti.

    5 kg julgal on lisaks veel vaja kaasas vedada 2 kg laadija kobakas. Ärge seda ära unustage.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #422
      Re: Läptopi ostuabi.

      Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
      Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

      // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #423
        Re: Läptopi ostuabi.

        Mul kahel tuttaval (mõlemal XPS) on aasta pärast ostmist mõlemal emaplaat maha põlend. Loodame et mingi loll tehase praak .. Koostekvaliteedilt jätavad viimased XPS'd imo nats soovida. Vanemad tundusid kuidagi "tugevamad". Sa q_q imo ei saa aru et kõik ei kuku 5kg kotti kandes pikali tänaval.. see kellele sobib 17", 12"; 15" on juba täiesti individuaalne ..

        Loodame, et kestab

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #424
          Re: Läptopi ostuabi.

          tegelt q_q mõnes suhtes õigus. 5kg ikka kaasas lampi ei vea. Kui suvilasse vaja minna siis küll, aga igapäevasel sa never seda kaasa vedada ei viitsi. Mulle on 2.5kg läppargi paras tüütus kaasas.
          Aga kuna fyte tahtis rohkem mängumasinat, siis ma usun, et ok valik.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #425
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
            Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

            // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.
            This. Mina nt käin kord kuus maal, läpaka kotti tassin aint 100m autosse. Obviously mida suurem läpakas seda parem minu jaoks, tavaliselt pakin veel klaviatuurid-värgid veel läpaka kotti kaasa. Kui iga päev koolis kaasas tassida siis jah sucks, aga minu jaoks see oluline, et 10h ühe koha peal grindida oleks mugav mitte see kas 30 min tassida 5kg või 2.5kg asja.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #426
              Re: Läptopi ostuabi.

              fyte ja codecci ütlesid olulise ära. endal tööalaselt alati max ekraani vaja + sama teema, et reisimine tähendab ka enamasti maaleminekut, spaasseminekut v näiteks teise tuppa läpaka kaasavõtmist vms. ka lennukisse aegajalt tassida pole probleem. ringi liigun autoga valdavalt ja kott üleõla ringijooksmist suht vähe. mu jaoks on primaarne võimalikult hea kvaliteet, suur ekraan. muu on savi. vb kui 10kg kaaluks, siis jah oleks probleemne juba.

              tore, et sul on oma arvamus q_q. kujutan ette, et sa selline mu jutu peale - pole kerge olla:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #427
                Re: Läptopi ostuabi.

                jah, kui 17" poisid on oma j6u yhendanud on raske vastu vaielda

                ja patsilaa see silmadest vere tulemise jutt oli kujundlik k6ne ehk figurative speech

                kuskilt tegelt verd ei jooksegi

                loodan et m6istad inglise keelt

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                :3

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #428
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  ...lihtsalt minuarust on see common sense et m6ttetu endale 5kg 17" laptop osta...miks te 17" ostate for real?
                  lihtsalt loodan, et sellised küsimusi enam õhku ei jäänud. või?

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #429
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    ma ei oska vastata tbh

                    mingis m6ttes ma saan aru aga pole n6us nende argumentidega

                    let's agree to disagree?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #430
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      tegelt q_q mõnes suhtes õigus. 5kg ikka kaasas lampi ei vea. Kui suvilasse vaja minna siis küll, aga igapäevasel sa never seda kaasa vedada ei viitsi. Mulle on 2.5kg läppargi paras tüütus kaasas.
                      Aga kuna fyte tahtis rohkem mängumasinat, siis ma usun, et ok valik.
                      Fyte ikkagi spordiinimene, mitte paksuke nagu Sina.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #431
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        teen yhe posti veel

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        ja Q_Q, su loogika ikka väga vigane. Kui inimene tahab reisima minna, siis isegi 5kg läpparit umbes 8x mugavam transportida kastiga võrreldes. Kui tarvis nt hotelllis (vm iganes) hiljem tööd teha, siis ta seisab anyway laua peal ju.
                        Või sa hakkaksid lauaarvuti kasti, monitori jms kuidagi reisikotti ära mahutama?
                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
                        Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

                        // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.
                        nah mu loogika pole vigane sa lihtsalt said valesti aru

                        esiteks jutt k2is sellest alienwarest mis flex andmetel 4,3kg ja ma arvan kogu koputas kotis on 5kg 2ra

                        ja obv ma ei m6elnud et keegi lauaarvuti reisile kaasa v6tab vaid pigem seda et lauaarvuti samade statsidega on kordades odavam ja ylej22nud raha eest saab easylt nt 12" netbooki vms osta mis reisidel kaasas kanda

                        ja nagu ise ytlesid siis reisimisel ja reisimisel on vahe. obv lennukiga hotelli on savi palju see kaalub aga nt bussis reisides ma kahtlen kas 17" yldse sul mahub seal p6lvedel lahti v6tta, igatahes 12-14" on selles situatsioonis mugavam. ja neid erinevaid n2iteid obv 10000 tykki


                        rohkem vast 17" kohapeal s6na ei v6ta :3

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #432
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Ma ei kasuta never kuskil bussis läpakat, aint mujal korteris/hotellis laua peal. Ma ei hakka 12-14" netbooki oma kogu HEM database, notesid jms jama panema ja koguaeg 2 arvuti vahelt hüppama, 1 arvutiga way mugavam kõike teha. Lähen kodust mitmeks päevaks ära võtan kaasa, tulen koju ühendan monitori järgi ja jälle kõik kohe olemas.

                          Tänapäeval muidugi igast drop boxid ja värgid ka olemas millega idee poolest vist saab ka samasuguse efekti, aga ma nii tehniline vend veel pole :)
                          Ja 12-14" läpaka taga ma läheksin insta tilti, olgugi, et enamasti 1-2 lauda korraga mängin. 15" juba ajab asja ära.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #433
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Q_Q, mulle tundub, et sa vaatad teemat lihtsalt enda mätta otsast, kuna sa ise ei mängi eriti paljude laudadega samaaegselt. Paraku paljud siinsest kontingendist seda aga teevad ning 12-13" läpakas selleks ei kõlba kuigi hästi.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #434
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Q_Q, mulle tundub, et sa vaatad teemat lihtsalt enda mätta otsast, kuna sa ise ei mängi eriti paljude laudadega samaaegselt. Paraku paljud siinsest kontingendist seda aga teevad ning 12-13" läpakas selleks ei kõlba kuigi hästi.
                              aga 15" full hd?

                              mul endal 15" aga isegi see veits kohmakas ja j2rgmise ostan prolly 14" thinkpad

                              though n6us et 12-13", kui see su nii6elda main setup (ehk siis lauaarvutit pole), on v2ike veits

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #435
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Jep, 15.6" FHD on norm, aga olles mõlemit kasutanud (sain vahepeal paar päeva seda precision m4600t kasutada, mis HVs müügis on), eelistan 17" - silmale parem, kui suurema pindala peale mahutatud selline reso lihtsalt..

                                Comment

                                Working...