Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #556
    Re: Läptopi ostuabi.

    Strawberry see kampaania on (oli) ON OFFis mitte euronicsis. Ja see konkureeriv hinnapakkumine pidi olema REAALSE eestis asuva poe oma, mitte mingi hinnavaatluse netipoe või ebay printscreen. Ja kontrolli oma väiteid, mida võib müüja teha ja mida mitte. Tegelikkuses ta ei SAAGI selliseid asju teha. Lihtsalt igal tootel on mingi % mille võrra ta saab alla teha. Reeglina 5%. Asjadele millel on juba soodushind on see 0%.

    Mu enda vend töötab seal viimased 6 aastat

    Comment

    • raidov
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 436

      #557
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Ei usu... Siis nad peaks igal asjal 20-30% julgelt alla laskma :D
      +10

      Olen 99% kindel, et neil ei ole ÜHTEGI toodet parima hinnaga. Mul oli kunagi Lätis euronicsiga diil ühe projekti jaoks -30% saime kõigi asjade pealt ja reaalselt ei ostnud ikkagi neilt ühtegi asja, sest nende hind -30% ei olnud ikkagi kunagi parim hind :D

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #558
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Strawberry see kampaania on (oli) ON OFFis mitte euronicsis. Ja see konkureeriv hinnapakkumine pidi olema REAALSE eestis asuva poe oma, mitte mingi hinnavaatluse netipoe või ebay printscreen. Ja kontrolli oma väiteid, mida võib müüja teha ja mida mitte. Tegelikkuses ta ei SAAGI selliseid asju teha. Lihtsalt igal tootel on mingi % mille võrra ta saab alla teha. Reeglina 5%. Asjadele millel on juba soodushind on see 0%.

        Mu enda vend töötab seal viimased 6 aastat
        Olen Euronicsist ostnud endale pesumasina ja külmkapi. Pesumasinat ostes sain müügimehelt 11% alla, paar kuud hiljem teises Euronicsis sain külmkapilt 8% alla.

        Ma ei tea milline sinu tegelikkus on, minu tegelikkuses on euronicsi müügimehed väga kauplemisvalmis.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #559
          Re: Läptopi ostuabi.

          Euronicsi müüad saavad alet teha küll mitte soodusega toodetelt. Aga teevad ainult seda oma müügiboonuse arvelt. Seega vastutulevad müügimehed sulle sattunud. Põhipalk neil väike ja enamus tuleb müügi pealt.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #560
            Re: Läptopi ostuabi.

            Euronicsis on olemas parima hinna garantii ja teevad sulle kohe selle ka ära. Parim hind tähendab siinkohal küll parimat poehinda (st netipoed jms ei lähe arvesse). Ise ostsin sealt hiire, mis kõrval OnOffis oli ca 8 euri odavam. Kohapeal OnOffis hetkel polnud kuid euroncsis tehti pikema jututa OnOffi hind.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #561
              Re: Läptopi ostuabi.

              Ei teadnudki, et Euronicsis on poemüüjate asemel müügimehed :D.

              Muidu läppari ostmine suhteliselt võimatu tegevus. Isegi kui leiad mingi omast arust hull-hea diili on see homseks teiseks kohas juba -30%. Ülehomseks sama raha eest juba 1000x võimsam mudel väljas jne. Võibki otsima jääda sobivat :P.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #562
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Ei teadnudki, et Euronicsis on poemüüjate asemel müügimehed :D.

                Muidu läppari ostmine suhteliselt võimatu tegevus. Isegi kui leiad mingi omast arust hull-hea diili on see homseks teiseks kohas juba -30%. Ülehomseks sama raha eest juba 1000x võimsam mudel väljas jne. Võibki otsima jääda sobivat :P.
                Soodusmüüki pannaksegi aeguma hakkavad mudelid, eriti soodsaks veel siis kui uus mudel on kohe välja tulemas. Seda viimast on eriti ilmekalt näha olnud iga kord kui uus iPadi mudel on ilmumas.

                Comment

                • Cheating
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 447

                  #563
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Kas kellegil on kogemust või teab kedagi kes on lasnud endale laptopi ise kokku panna, vastavalt enda soovile, selliselt saidilt nagu www.mysn.eu
                  Seal saidilt ma saaks ikka kordades parema asja endale kokku panna, kui niisama kusagilt Eesti netipoest tellides. Välimus tundub ka suht Okei. Iseasi kuidas korpus vastu peab.
                  Facebooki kodulehe järgi tundub, et päris aktiivne sait ja vist ei tasuks karta, et rahad lähevad matkama???

                  Comment

                  • Kosmonaut
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 584

                    #564
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Minu teada paljud eesti netipoed lasevad ka sul panna kokku arvuti suht oma soovide järgi. Lihtsalt küsi kas saaks vahetada mõne jupi ära vms. Loomulikult on ees teatud piirid (nagu ka antud saidil). Komplekteerisin huvi pärast võimalikult samade näitajatega arvuti mis ma ise ostsin (asus nv56vz 256gb SSDga) ja sain hinnaks 1244 euri. Korpuse kohta ei oska küll midagi tarka ütelda, tõenäoliselt palju parem ei ole kui asusel.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #565
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Ma väldiks suvalisi netipoode-isegi kui nad on hea mainega ei garanteeri keegi sulle, et poole aasta pärast pille kotti ei panda ja sinu garantii olematuks muutub.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #566
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Siuke poiss läks siis loosi.

                        Mudel Precision M4600
                        Tootja Dell
                        Värv Pronks
                        Protsessor Intel® Core™ i7-2620M Processor (4M Cache, 2.70 GHz)
                        Mälu 16GB DDR3
                        Kõvaketas 256GB SSD
                        Ekraan 15,6'' 1920x1080 Full HD LED (Anti-Glare)
                        Videokaart AMD FirePro M5950 Mobility Pro Graphics with 1GB GDDR5
                        CD/DVD seade DVDRW Dual Layer
                        Traadita ühendus WiFi
                        Liidesed 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, eSATA, HDMI, VGA, Smartcard reader, Expresscard 54, Displayport
                        Operatsioonisüsteem Win 7 Pro 64bit
                        Klaviatuur Eesti asetusega tavaline
                        Aku 9-cell 97Wh
                        Kaal 2,8
                        Garantii 3a
                        Hind 1329€
                        Sain pilli kätte, päris harjumatu on ilma laggita arvutis olla.
                        Arvuti käivitamisest kuni redtubes video käib confirmed 20~ seci.

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #567
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Kas mahaarvestuse tegid ka stopperi aja pealt? St käte vahetuse arvelt

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #568
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Päris nii mitte :D

                            Comment

                            • ussdoktor
                              Julm Donk
                              • Apr 2011
                              • 76

                              #569
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Sain pilli kätte, päris harjumatu on ilma laggita arvutis olla.
                              Arvuti käivitamisest kuni redtubes video käib confirmed 20~ seci.
                              haigelt on mälu sellel, nüüd ei pane terve arvuti pange, kui hemi graafikud joonistama paned.

                              ps: sellele saad muidu pmst 3 "monitori" järgi panna :)

                              Comment

                              • valustyng
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 450

                                #570
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Plaan on uus läptop muretseda. Soovitage läptopi millega saaks pokkerit mängida,filme vaadata.
                                Koostis võiks olla vastupidav ja aku võiks ka 6+ tundi kesta.

                                Comment

                                Working...