Läptopi ostuabi.
Collapse
X
-
-
Re: Läptopi ostuabi.
Mul 15.6" 1920x1080 ja sellisel viisil nagu seda kasutan (pokkeri mängimiseks, 1x kuus rändan kuskile ja seal ajan läbi läpaka ekraaniga, jala ei pea rändama tho) võtaks küll hea meelega 17". Kodus istub 30" monitori järel.
Comment
-
Re: Läptopi ostuabi.
Seal SSD vs HDD testis ei olegi nagu nii meeletu vahe, endale tundub küll suurem :D
Okei pärast booti on ikka päris suur vahe :D
Aga selle suuruse asja koha pealt, 17" ei ole midagi nii ulme kaasas kanda... isegi kui koos laadijaga kaal ~4-5kg tuleb, siis selle alla ju päris ära ei nõrke kui palju jala liigud, siis ongi hea väike lisa raskus füüsilise koormuse mõttes :D alla full hd reso on aga üsna nilbe üks kõik mille tegemiseks, kui oled harjunud 90% ajast 2 suure monitoriga toimetama..
Eks see on üsna selline valik, et kas lauakas+ väike läpakas/ tab või parema performancega 15"+ desktop replacement + väline monitor(id) klaver, hiir, alla 15" desktop replacementiks ei võtaks, et sama jõudlust saada pead lihtsalt tunduvalt rohkem maksma, et see kõik on väiksesse kesta ära mahutatud pigem sama raha eest desktop+netbook vms
Lauakas + 15"+ läpakas ei ole ka nagu väga pointi, kui just väga palju ei liigu, samsungi 9 seeria 15" on 1,5kg full hd resoga ei ole neid ainult näinud veel..
Endal oli lauakas+ 17" läpakas + 13" netbook ja mingi hetk avastasin, et ei mäletanud millal viimati 13" pilli olin kasutanud ja 17" pilli ei olnud ka enam kui kasutanud :D
Tundus mõistlikum läpakate asemele tab, aga nende valik on ka muidugi hetkel üsna kesine :(
Ostsin Note 10.1 kuna ipadi ei tahtnud ja androididest tundus see kõige mõistlikum. TF700 on üsna mõttetult kallis + ainult wifi, Nexus 10't on veel üsna raske saada + ainult wifi
Aga Note 10.1'ga ise küll väga rahul ei ole, kuigi peaks olema androididest üks võimekamaid, siis lagib vahepeal lambi asju tehes+ chrome jookseb ka ikka üsna tihti kokkuLast edited by raidov; 21.11.12, 23:56.
Comment
-
Re: Läptopi ostuabi.
Mul oli sama isend, just see kuu andis alla pärast ligi 3 aastat. Videokaardi jahutus jupsis ka mingi aeg, aga see prolly sellepärast et lasin tolmul ära ummistada õhuavad. Korpus on tugev muidu, mängude jooksutamisega probleeme polnud ja asi näeb ikka üsna ülbe välja:) Imo siiski veits overpriced.Algselt postitas fyte Vaata postitust
Comment
-
-
Re: Läptopi ostuabi.
vähemalt järjekindel oled. tubli poiss.Algselt postitas q_q Vaata postitustyup 5kg saabki trenni teha
ja peeglit pole vaja osta saab ekraani pealt tukka kohendada :3
Comment
-
Re: Läptopi ostuabi.
jah, eks at the end of the day ostab igayks endale sellise arvuti mis meeldibAlgselt postitas pastilaa Vaata postitustvähemalt järjekindel oled. tubli poiss.
lihtsalt minuarust on see common sense et m6ttetu endale 5kg 17" laptop osta, sest mobility on v2ga halb. siis m6tekam juba lauaarvuti osta
miks te 17" ostate for real? imo juba 15" veits suur. nkn kodus on monitor taga ja reisides on oluliselt mugavam 12-14" kanda
whatever
Comment
-
Re: Läptopi ostuabi.
Tõesti jube suur probleem 1-1.5kg raskemat läpparit kaasas tarida. Nt kui mul plaan reisima minna, siis ei kavatse küll 12-14" taga silmi kissitada - suur reso multitablemise jaoks vajalik mõistagi.Algselt postitas q_q Vaata postitustjah, eks at the end of the day ostab igayks endale sellise arvuti mis meeldib
lihtsalt minuarust on see common sense et m6ttetu endale 5kg 17" laptop osta, sest mobility on v2ga halb. siis m6tekam juba lauaarvuti osta
miks te 17" ostate for real? imo juba 15" veits suur. nkn kodus on monitor taga ja reisides on oluliselt mugavam 12-14" kanda
whatever
Anyways, peale u nädalat veebipoodides ringi lappamist, sai täna ostetud siis masin lõpuks ära. Arvan, et hinna-kvaliteedi suhe üks parimaid:
Protsessor
Intel i7 2670QM 2.2GHz
Mälu
6GB DDR3 1333MHz
Kõvaketas
500GB 7200RPM
Videokaart
nVidia GeForce GT555M 3GB DDR3 VRAM
Ekraan
17.3'' WUXGA 1920x1080 Full HD LED
CD/DVD seade
DVD-kirjutaja
Aku
9-elemendiga
Kaal
3.52kg
Pordid ja lisaühendused
2x USB, 2x USB3,0, võrgukaart 10/100/1000, Wifi, BT, veebikaamera 2.0MP, mikrofon, kõlarid, mikrofoni pesa, mälukaardilugeja, HDMI, eSATA, Mini DisplayPort, S/PDIF, WiDi
Lisaandmed
JBL 2.1 kõlarid, Waves MaxxAudio® 3 2.1 helikvaliteet;
Klaviatuuri paigutus
Skandinaavia asetusega klaviatuur
Operatsioonisüsteem
Windows 7 Home Premium 64b
(Windows 8 Pro Upgrade vaid 14,99€)
Lisa tarkvara
Microsoft Office 2010 Starter;
McAfee Antiviirus 15 kuud.
Garantii
3 aastat
Vaba slot on SSD ketta jaoks olemas ning 500gb HDD jääb ka paika, 17ste upside.
Comment
-
Re: Läptopi ostuabi.
ja Q_Q, su loogika ikka väga vigane. Kui inimene tahab reisima minna, siis isegi 5kg läpparit umbes 8x mugavam transportida kastiga võrreldes. Kui tarvis nt hotelllis (vm iganes) hiljem tööd teha, siis ta seisab anyway laua peal ju.
Või sa hakkaksid lauaarvuti kasti, monitori jms kuidagi reisikotti ära mahutama?
Comment
Comment