Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #406
    Re: Läptopi ostuabi.

    Mida tähendab läpakal IPS ekraan
    TN vs IPS


    Mida tähendab läpakal SSD
    HDD vs SSD
    Enda arvutil jookse Sleep modest jookseb hetkega ülesse ja tundub vahe HDD ga isegi kõvasti suurem kui videos.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #407
      Re: Läptopi ostuabi.

      Mul 15.6" 1920x1080 ja sellisel viisil nagu seda kasutan (pokkeri mängimiseks, 1x kuus rändan kuskile ja seal ajan läbi läpaka ekraaniga, jala ei pea rändama tho) võtaks küll hea meelega 17". Kodus istub 30" monitori järel.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #408
        Re: Läptopi ostuabi.

        +1, alla 15" pokkerit vähe nadi ikka lasta, eeldusel, et multitabled.

        Comment

        • raidov
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 436

          #409
          Re: Läptopi ostuabi.

          Seal SSD vs HDD testis ei olegi nagu nii meeletu vahe, endale tundub küll suurem :D


          Okei pärast booti on ikka päris suur vahe :D


          Aga selle suuruse asja koha pealt, 17" ei ole midagi nii ulme kaasas kanda... isegi kui koos laadijaga kaal ~4-5kg tuleb, siis selle alla ju päris ära ei nõrke kui palju jala liigud, siis ongi hea väike lisa raskus füüsilise koormuse mõttes :D alla full hd reso on aga üsna nilbe üks kõik mille tegemiseks, kui oled harjunud 90% ajast 2 suure monitoriga toimetama..


          Eks see on üsna selline valik, et kas lauakas+ väike läpakas/ tab või parema performancega 15"+ desktop replacement + väline monitor(id) klaver, hiir, alla 15" desktop replacementiks ei võtaks, et sama jõudlust saada pead lihtsalt tunduvalt rohkem maksma, et see kõik on väiksesse kesta ära mahutatud pigem sama raha eest desktop+netbook vms

          Lauakas + 15"+ läpakas ei ole ka nagu väga pointi, kui just väga palju ei liigu, samsungi 9 seeria 15" on 1,5kg full hd resoga ei ole neid ainult näinud veel..

          Endal oli lauakas+ 17" läpakas + 13" netbook ja mingi hetk avastasin, et ei mäletanud millal viimati 13" pilli olin kasutanud ja 17" pilli ei olnud ka enam kui kasutanud :D

          Tundus mõistlikum läpakate asemele tab, aga nende valik on ka muidugi hetkel üsna kesine :(
          Ostsin Note 10.1 kuna ipadi ei tahtnud ja androididest tundus see kõige mõistlikum. TF700 on üsna mõttetult kallis + ainult wifi, Nexus 10't on veel üsna raske saada + ainult wifi

          Aga Note 10.1'ga ise küll väga rahul ei ole, kuigi peaks olema androididest üks võimekamaid, siis lagib vahepeal lambi asju tehes+ chrome jookseb ka ikka üsna tihti kokku
          Last edited by raidov; 21.11.12, 23:56.

          Comment

          • LordC
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 48

            #410
            Re: Läptopi ostuabi.


            Omalgi annab varsti otsad.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #411
              Re: Läptopi ostuabi.

              Kellegil alienwarega on kokkupuuteid?



              Huvitab just vastupidavus, ses suhtes et pildilt tundub korpus justkui plastikuna, a samas liigub igasugu magneesiumi jms sulamitega kaetuid masinaid ka, afaik.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #412
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Kellegil alienwarega on kokkupuuteid?



                Huvitab just vastupidavus, ses suhtes et pildilt tundub korpus justkui plastikuna, a samas liigub igasugu magneesiumi jms sulamitega kaetuid masinaid ka, afaik.
                Mul oli sama isend, just see kuu andis alla pärast ligi 3 aastat. Videokaardi jahutus jupsis ka mingi aeg, aga see prolly sellepärast et lasin tolmul ära ummistada õhuavad. Korpus on tugev muidu, mängude jooksutamisega probleeme polnud ja asi näeb ikka üsna ülbe välja:) Imo siiski veits overpriced.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #413
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  aliencrap 2ra kyll osta

                  nagu eespool 6eldud vaata business classist laptop

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #414
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Kui Alienware on crap, siis äriklass on netis surfamiseks. Sellised arvamused tekivad, kui asju oma mätta otsast vaadata, ilma laiemat pilti omamata.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #415
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      yup 5kg saabki trenni teha

                      ja peeglit pole vaja osta saab ekraani pealt tukka kohendada :3

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #416
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        näeb ülbe välja lol, maitseid ikka mitmeid :)

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #417
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          yup 5kg saabki trenni teha

                          ja peeglit pole vaja osta saab ekraani pealt tukka kohendada :3
                          vähemalt järjekindel oled. tubli poiss.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #418
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            vähemalt järjekindel oled. tubli poiss.
                            jah, eks at the end of the day ostab igayks endale sellise arvuti mis meeldib

                            lihtsalt minuarust on see common sense et m6ttetu endale 5kg 17" laptop osta, sest mobility on v2ga halb. siis m6tekam juba lauaarvuti osta

                            miks te 17" ostate for real? imo juba 15" veits suur. nkn kodus on monitor taga ja reisides on oluliselt mugavam 12-14" kanda

                            whatever

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #419
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              jah, eks at the end of the day ostab igayks endale sellise arvuti mis meeldib

                              lihtsalt minuarust on see common sense et m6ttetu endale 5kg 17" laptop osta, sest mobility on v2ga halb. siis m6tekam juba lauaarvuti osta

                              miks te 17" ostate for real? imo juba 15" veits suur. nkn kodus on monitor taga ja reisides on oluliselt mugavam 12-14" kanda

                              whatever
                              Tõesti jube suur probleem 1-1.5kg raskemat läpparit kaasas tarida. Nt kui mul plaan reisima minna, siis ei kavatse küll 12-14" taga silmi kissitada - suur reso multitablemise jaoks vajalik mõistagi.


                              Anyways, peale u nädalat veebipoodides ringi lappamist, sai täna ostetud siis masin lõpuks ära. Arvan, et hinna-kvaliteedi suhe üks parimaid:

                              Protsessor
                              Intel i7 2670QM 2.2GHz
                              Mälu
                              6GB DDR3 1333MHz
                              Kõvaketas
                              500GB 7200RPM
                              Videokaart
                              nVidia GeForce GT555M 3GB DDR3 VRAM
                              Ekraan
                              17.3'' WUXGA 1920x1080 Full HD LED
                              CD/DVD seade
                              DVD-kirjutaja
                              Aku
                              9-elemendiga
                              Kaal
                              3.52kg
                              Pordid ja lisaühendused
                              2x USB, 2x USB3,0, võrgukaart 10/100/1000, Wifi, BT, veebikaamera 2.0MP, mikrofon, kõlarid, mikrofoni pesa, mälukaardilugeja, HDMI, eSATA, Mini DisplayPort, S/PDIF, WiDi
                              Lisaandmed
                              JBL 2.1 kõlarid, Waves MaxxAudio® 3 2.1 helikvaliteet;
                              Klaviatuuri paigutus
                              Skandinaavia asetusega klaviatuur
                              Operatsioonisüsteem
                              Windows 7 Home Premium 64b
                              (Windows 8 Pro Upgrade vaid 14,99€)
                              Lisa tarkvara
                              Microsoft Office 2010 Starter;
                              McAfee Antiviirus 15 kuud.
                              Garantii
                              3 aastat

                              Vaba slot on SSD ketta jaoks olemas ning 500gb HDD jääb ka paika, 17ste upside.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #420
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                ja Q_Q, su loogika ikka väga vigane. Kui inimene tahab reisima minna, siis isegi 5kg läpparit umbes 8x mugavam transportida kastiga võrreldes. Kui tarvis nt hotelllis (vm iganes) hiljem tööd teha, siis ta seisab anyway laua peal ju.
                                Või sa hakkaksid lauaarvuti kasti, monitori jms kuidagi reisikotti ära mahutama?

                                Comment

                                Working...