Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #226
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    miks mitte? kui vaja asendada lauaarvutit ja vahel vedada, siis imo väga hea valik ..
    Viimase aja Pokkerikliendid jooksevad paremini highend graafikakaardiga?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #227
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      Viimase aja Pokkerikliendid jooksevad paremini highend graafikakaardiga?
      pff ebaoluline .. tahad m2ngida midagi vahepeal saad ka normaalselt mängida ...
      raske veits on aga noh kui enamus aega laual seisab siis lamp

      Comment

      • Maigah
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 16

        #228
        Re: Läptopi ostuabi.

        asus rog g75 ja g55 mudelid tulid just välja, kõvasti odavamad kui näiteks alienware aga jõudlus väga hea. ise plaanin osta varsti g75 endale. hinnaklass on umbes 1400-2000, need ikka täis püssid läpakad ka, selle raha eest tunduvalt rohkem pauku kui alienwareiga saaks.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #229
          Re: Läptopi ostuabi.

          Alienwarest vähemalt kenam näeb ka välja :).

          Comment

          • Maigah
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 16

            #230
            Re: Läptopi ostuabi.

            ma arvan, et kvaliteedi poolest need ka alienwareile alla ei jää. asus on ikka päris töökindel asi

            Comment

            • Maigah
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 16

              #231
              Re: Läptopi ostuabi.

              unustasin mainida, et eestist neid saada veel pole (ei tea kas tulevadki siia müügile), aga soomest saab juba osta http://www.systemastore.fi/advanced_...to=&dfrom=&dto

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #232
                Re: Läptopi ostuabi.



                Oleks mõistlik valik kui suurema osa ajast asendaks lauaarvutit, ehk vedeleks kinnisena lauapeal? Kaal pole oluline, kuna suurem osa liikumist on niikuinii autoga. Kas 15" liiga väikseks ei jää fullhd resoga? Hind võiks jääda sinna ~1k € kanti

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #233
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                  http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...20x1080-140053

                  Oleks mõistlik valik kui suurema osa ajast asendaks lauaarvutit, ehk vedeleks kinnisena lauapeal? Kaal pole oluline, kuna suurem osa liikumist on niikuinii autoga. Kas 15" liiga väikseks ei jää fullhd resoga? Hind võiks jääda sinna ~1k € kanti
                  Tundub suht mõistlik, ma laseks CD/DVD seadme asemel lisada SSD ketta. Imo tänapäev neid CD'sid vms asju nagunii enam vaja pole, kõik asjad saab USB pulgaga vms neti teel lahendatud.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #234
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Hei.Mis sellest arvutist arvate vostro 1540 http://www.flex.ee/index/compare/object/0_5 Ei tahaks väga kallist osta valikus oli veel http://www.klick.ee/hp-635-2555.htmlLugesin siin HP kohta,et jahutusega suured probleemid.Pokkerdajale HP vist küll ei sobi.
                    Kas sellel vostrol laiekraan ei ole- 8lauda väikselt ikka mahub ära natuke kattuvalt.Praegu mängin ka 8 lauaga sama suure diagonaaliga aga see vostro pilt tundub pildi peal laiem ja kõrgus väiksem.Ei ole kirjas küll, et laiekraan
                    BTW mis Vostro meie v.a. Coca ostis üldse

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #235
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Põhimõtteliselt nendel HP sülearvutitel oli jah kunagi jahutusega probleeme, aga need olid vanad presario? mudelid, hetkel nagu väga hullu enam nendega pole. Aga kuna ma ise olen suur Delli austaja, siis ma soovitaks seda Delli, samuti on tal ka I-seeria protsessor, mis on minu andmete kohaselt parem, kui AMD oma. See graafikakaart ei määra olulist rolli, kuna mängid pokkerit põhiliselt sülearvutiga. Dellil näitab garantiid 3 aastat, HP'l 2 aastat.
                      8 lauda mahub tiles ära küll, veidi küll servad kattuvad imo, aga no 15.6" ekraanist ei saagi väga palju tahta.

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #236
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Põhimõtteliselt nendel HP sülearvutitel ON ALATI jahutusega probleeme
                        FYP

                        mul on 4 aasta peale 11 erinevat sülearvutit olnud , nendest 5 on HP-d (viimast kasutan praegugi) ja absoluutselt iga HP on kuu/paariga standardolekus üürgama hakkanud

                        eales ei soovita HP-d
                        Last edited by Jeebus; 28.06.12, 18:05.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #237
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Okei, mina pole 5 HP sülearvutit omanud, lihtsalt tuginesin sellele, palju on mul tööjuures kogemusi olnud HP mudelitega (ehk kui palju on neid garantiiremonti tagasi toodud ülekuumenemise murega).

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #238
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            HP-del on tavatemperatuur palju kõrgem, kui muudel.

                            Aceriga oli mul niimoodi, et hoidsin seda voodi peal (ei saanud hästi jahutada ennast) ja vaatasin filmi, polnud hullu midagi.

                            HP-dega on niimoodi, et kui 2 kuud on töös olnud, on lihtsalt desktopil olles venti vabalt kuulda ning kere on selgelt kuum.
                            Kui kellelgil väga vaja on, võin hiljem programmi tõmmata ja öelda, mis temp. on erinevaid asju tehes.

                            Igatahes kui ma mängimise ajal raamatut alla keskele ei pane, siis on overheat shutdown guaranteed.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #239
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                              mul on 4 aasta peale 11 erinevat sülearvutit olnud
                              miks nii palju?

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #240
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                miks nii palju?
                                OT
                                enamik läpparitest vahetus aastaid tagasi, kui midagi ei meeldinud, müüsin maha, neelasin kahjumi alla ja ostsin uue.

                                Comment

                                Working...