Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #271
    Re: Läptopi ostuabi.

    Põmst kui on ikka hea arvuti, siis võin väiksema ekraaniga leppida küll, mul kodus monitor olemas

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #272
      Re: Läptopi ostuabi.

      See 14" HP probook on neist mõlemast parem . Hea tugev korpus , kvaliteetne matt ekraan, hea aku , ei hakka lennuki häält tegema kui
      mõnda vähe nõudlikumat asja teed. Saad edukalt seda kaasas kanda ka koolis . Ma ei saa aru miks Jeebus sulle siin plastmassist odavseeria läppareid pakub .

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #273
        Re: Läptopi ostuabi.

        i5 ja i7 prosel on läpakatel võimsuses suhteliselt väike vahe. Lauaarvutite puhul on see vahe suurem. Kindlast tavakasutaja jaoks ei ole vaja i7 osta, sest hetkel hinnavahe ikka liiga suur. Pigem võta i5 prose ja SSD ketas, siis on tunda kuidas arvuti on kiirem :)

        e. SSD kettal ei ole ventitaaltorit ja siis see ei saa tolmu täis minna ja undama hakata!
        Last edited by sorm; 05.08.12, 12:12.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #274
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas sorm Vaata postitust
          i5 ja i7 prosel on läpakatel võimsuses suhteliselt väike vahe. Lauaarvutite puhul on see vahe suurem. Kindlast tavakasutaja jaoks ei ole vaja i7 osta, sest hetkel hinnavahe ikka liiga suur. Pigem võta i5 prose ja SSD ketas, siis on tunda kuidas arvuti on kiirem :)

          e. SSD kettal ei ole ventitaaltorit ja siis see ei saa tolmu täis minna ja undama hakata!
          Prosel on ikka vaja ju ventilaatorit millega ta end jahutab ?

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #275
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Prosel on ikka vaja ju ventilaatorit millega ta end jahutab ?
            Ilmselt käis jutt SSD jahutusest, mitte protsessori.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #276
              Re: Läptopi ostuabi.

              Pakuks välja sellise variandi, endale meeldib julmalt, kuna hea väike (pokkerit mängides ilmselt niikuinii ühendad suurema monitori otsa sülearvuti) ja kerge kaasas kanda, ilus disain ja välimus, ning ka väga hea tugev alumiiniumist korpus + SSD ketas ja ei jää kindlasti mitte aeglaseks :)

              LINK

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #277
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Ilmselt käis jutt SSD jahutusest, mitte protsessori.
                what? ei SSD'l ega tavaliselt HDD'l pole vaja jahutust ..

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #278
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  Ma ei saa aru miks Jeebus sulle siin plastmassist odavseeria läppareid pakub .
                  võib-olla sellepärast, et ma ei tea 15.6´ midagi ja tõin lihtsalt näiteid, milledel on soliidsed prosed vähemalt.

                  HP-del on suurim probleem jahutus, vanadel, uutel, vahet pole, HP on tõeline fail ikka.

                  Omalt poolt ütlesin, et Acer Aspire on oma raha väärt, lihtsalt ma rolliks iga kell 13.3´ ultra slimiga, see kaal mängib isegi siseruumides rolli, kui oled harjunud põlvedel hoidma

                  taoline, mida kjmrc pakkus või acer aspire / asus ultrabook
                  Last edited by Jeebus; 05.08.12, 10:55.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #279
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    what? ei SSD'l ega tavaliselt HDD'l pole vaja jahutust ..
                    SSD kohta ei tea, aga vantilaatoriga kõvaketast olen küll näinud.

                    Ja protsessorist ei saanud kindlasti jutt käia, sest ilma jahutuseta i5 sureb üpris kiiresti ära.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #280
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      SSD kettaga arvutid on enamus 1k+ hinnaga, ei tahaks nii palju kulutada, muidu oleks hea asi küll.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #281
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Sul endal hiljem võimalik SSD juurde osta , kui kohe raha ei jätku selleks. Enamus arvuteid millel kohe SSD sees ostes on pandud Inteli SSD mis on väga kallis ja ülehinnatud. Tuleb naguii odavam kui selle ise ostad, Crucial M4 nt.

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #282
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Notebookcheck provides in depth reviews, technical articles like benchmark comparisons, and news on laptops / notebooks, smartphones, tablets and tech innovations.

                          väga põhjalikud review-d
                          Last edited by Jeebus; 05.08.12, 11:20.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #283
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Mis sellel Samsungil viga siis?

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #284
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Irww, sry ei maksa teha postitusi enne hommikukohvi joomist, kui karupohmakaga ärkad :)

                              Obv surevad prosed kiiruse peale ära, kui ventilaatorit pole. Läpaka kõvaketastel ei ole jahutust ja enamjaolt asuvad nad venitilltorist kaugel :)

                              Comment

                              • sorm
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1511

                                #285
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Sul endal hiljem võimalik SSD juurde osta , kui kohe raha ei jätku selleks. Enamus arvuteid millel kohe SSD sees ostes on pandud Inteli SSD mis on väga kallis ja ülehinnatud. Tuleb naguii odavam kui selle ise ostad, Crucial M4 nt.
                                see SSD tehnoloogia praegu jah suht uus ja kallis ... mingi poole aasta pärast peaks tunduvalt odavam olema!

                                Comment

                                Working...