Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #376
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    arvutid on ju valdkond, mis on pidevas arengus
    imo 1,5k€-st läpparit osta ja sellega aastaid stuck olla tundub tobe
    dont think so .. ma maksin 5a tagasi 25k oma äriklassi delli eest .. ma kyll ei tunne et ma "stuck" oleks

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #377
      Re: Läptopi ostuabi.

      Minu 24k dell on ka hehtel 6-7 a vana Peale mõne kriimu ei ole suht midagi viga välimuselt ja ehituselt. Sisu on muidugi garantii ajal ja väliselt saanud muudatusi.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #378
        Re: Läptopi ostuabi.

        imo stuck mis stuck

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #379
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          dont think so .. ma maksin 5a tagasi 25k oma äriklassi delli eest .. ma kyll ei tunne et ma "stuck" oleks
          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          Minu 24k dell on ka hehtel 6-7 a vana Peale mõne kriimu ei ole suht midagi viga välimuselt ja ehituselt. Sisu on muidugi garantii ajal ja väliselt saanud muudatusi.
          Mis pillid teil on?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #380
            Re: Läptopi ostuabi.

            Ma maksin 2007 a. oma Dell Inspiron 1525 eest ~15k EEK ja siiamaani tuksub, aeglaseks ei ole jäänud igatahes, Win 7 on ülikiire :D
            Kuigi vahetatud on mõned riistvaralised jupid.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #381
              Re: Läptopi ostuabi.

              mul ka 4a + kopikad tagasi ostetud 17" Dell. ei plaani niipea ringi vahetada, kuna kõik töötab laitmatult. vista sai mingi aeg tagasi 7 vastu vahetatud.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #382
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                mul ka 4a + kopikad tagasi ostetud 17" Dell. ei plaani niipea ringi vahetada, kuna kõik töötab laitmatult. vista sai mingi aeg tagasi 7 vastu vahetatud.
                Sama siin!

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #383
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Mis pillid teil on?
                  dell latidude e6500

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #384
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Dell Studio 17

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #385
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Dell Latitude D620

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #386
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Ja ma 2011 alguses ostsin lolli peaga dell inspiron n5030.
                        Õnneks on siiamaani veel piisavalt kiire mu jaoks. Aku on ainult otsad andnud ja mingi nurga all on kerge põrin sees, aga see mu oma black peale seda kui lahti võtsin ja tahtsin wannabe puhastada. Pokkeriks ja netiks käib küll mul.
                        Tho, kui järgmise ostan siis plaanis ikka rohkem süveneda.

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #387
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Dell Latitude E5530

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #388
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Praeguse aja inspirone ei ostaks ma enam uuesti.. imo lagunevad suht kiirelt, kunagi ammu tundusid kvaliteetsemad.

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #389
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Endal ka dell 1720 4-5 aastat vana, garantii korras aku, kõvakas vahetatud, 5+ korda 1 meetri kõrguselt maha kukkunud, vedelikke peale ajanud , kogemata mingid ekraani juhtmed katki tõmmanud and still going. Ventikas teeb aeg ajalt kurja häält aku ei pea, ja laadija ka vist mingi kolmas juba.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #390
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Kõige rohkem paneb mind imestama see, et mu Delli laadija on siiamaani vastu pidanud, kuulõikes müün tööjuures päris palju Delli laadijaid maha, seega tundubki huvitav, et miks minul see läbi pole läinud :D Ca 5-6a vastu pidanud

                                Comment

                                Working...