*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #991
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Üritan mängida aga üks käsi piinab mind natuke.
    Et palju te siin paneksite? Aitäh



    MP1 ($19.60)
    MP2 ($7.90)
    CO ($25)
    Button ($25)
    SB ($28)
    BB ($48.15)
    Hero (UTG) ($25)
    UTG+1 ($17.65)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $0.75, UTG+1 raises to $1.25, 2 folds, CO calls $1.25, 3 folds, Hero raises to ?

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #992
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas Kris
      plo omaha on poole funnim kui NL holdem : >
      alles nüüd said aru? mul seal winrate mingi 3x kõrgem vähemalt ehk $$ tuleb kiiremini, järgmine nädal PLO10 roll peaks ka olemas olema.

      Comment

      • blazkuh
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 400

        #993
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas Aadu
        Üritan mängida aga üks käsi piinab mind natuke.
        Et palju te siin paneksite? Aitäh



        MP1 ($19.60)
        MP2 ($7.90)
        CO ($25)
        Button ($25)
        SB ($28)
        BB ($48.15)
        Hero (UTG) ($25)
        UTG+1 ($17.65)

        Preflop: Hero is UTG with A, A
        Hero bets $0.75, UTG+1 raises to $1.25, 2 folds, CO calls $1.25, 3 folds, Hero raises to ?



        Ma lükkaks 3xminraiseja + limper, ehk 5$ kokku.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #994
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          kas CrudusEST on keegi siit foorumist? tegi mulle just suckoudi A9 vs K9 hittis riverisse K :D

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #995
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Dealer: Game #31933085578: DareDevil-G wins pot (844)
            Janitor-Joe: moron
            DareDevil-G: ok
            Janitor-Joe: get cancer and die

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #996
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              mis vahe on omaha hi ja omaha hi lo?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #997
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas Kris
                mis vahe on omaha hi ja omaha hi lo?
                suur vahe

                ehk hi/los pot tihti splitatakse high ja low käte vahel, omahas hi scoopib. Omaha hi>hilo

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #998
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas donkament
                  suur vahe

                  ehk hi/los pot tihti splitatakse high ja low käte vahel, omahas hi scoopib. Omaha hi>hilo
                  word

                  Comment

                  • Kris
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 860

                    #999
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    lugesin juurde googles, pmst PLO hi on sama mis texas holdem ainult nelja pocket kaardiga, millest tuleb ainult 2 kasutada ja boardilt 3 ja rohkem teada pole vaja?!

                    hi low tundus jube keeruline

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #1000
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Mis tähendab selline laulse sisult :
                      What is the most makeup you have accrued and how long has it taken you to clear it?

                      siit pärit : http://forumserver.twoplustwo.com/61...w-long-479377/

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #1001
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas andu_andu
                        Mis tähendab selline laulse sisult :

                        siit pärit : http://forumserver.twoplustwo.com/61...w-long-479377/
                        Esimene mõte oli, et jutt käib make-upist, mida naised teevad. ;D

                        Aga tegelt on see MTT stake diilide tagasimakse. Põmst siis on diile, kus kaotamise puhul pead mingi aja jooksul investorile tagasi mängima (osa?) investeeringust. Jutt käib siis enamasti tüüpidest, kes on elukutselised ning teenivad mingis mängus "stabiilselt", nii et saavad oma põhimängus tagasi teenida kaotatu.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1002
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas donkament
                          suur vahe

                          ehk hi/los pot tihti splitatakse high ja low käte vahel, omahas hi scoopib. Omaha hi>hilo
                          päris nii ei saa öelda imo.
                          ei ole nii, et potid on HU-d ja lähevad splitti ja kumbki ei võida. hi-lows tuleb profit reeglina sellest, et potid on multiway ja tihti mängitkase üle oma 3rd,4th nutsi, omamata näiteks üldse hi kätt või low kätt. või näiteks potis on 3 mängijat, kellest ühel on hi, teisel low ja kolmas paneb raha potti 2nd best handiga igal tänaval, omamata võiduks sansse. selles mängus tuleks tähelepanu pöörata siis sellele, et sul oleks võimalus scoopida mõlemad potid, võita 1 ja 1/2 teisest, või multiway potis omada vähemalt ühe kombinatsiooni nutsi......
                          see mu arvamus, aga olen suht võõras selles mängus ja kuskilt midagi lugenud pole hi-lo kohta......

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1003
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas vsiu100
                            päris nii ei saa öelda imo.
                            ei ole nii, et potid on HU-d ja lähevad splitti ja kumbki ei võida. hi-lows tuleb profit reeglina sellest, et potid on multiway ja tihti mängitkase üle oma 3rd,4th nutsi, omamata näiteks üldse hi kätt või low kätt. või näiteks potis on 3 mängijat, kellest ühel on hi, teisel low ja kolmas paneb raha potti 2nd best handiga igal tänaval, omamata võiduks sansse. selles mängus tuleks tähelepanu pöörata siis sellele, et sul oleks võimalus scoopida mõlemad potid, võita 1 ja 1/2 teisest, või multiway potis omada vähemalt ühe kombinatsiooni nutsi......
                            see mu arvamus, aga olen suht võõras selles mängus ja kuskilt midagi lugenud pole hi-lo kohta......
                            +1

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #1004
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Limitis on jumala pohhui ainult one way minna, sest ainult viimase beti kaotad, kui keegi quarterdab sind. Mingit 6ks või 8ks jagamist juhtub üliharva. Ja low on selles suhtes tugevam, et nut lowl puuduvad redrawd. Kui sul wheel käes, siis poole poti võidus osaled kindlasti, ja kui paari või flushdrawd pole lauas, siis võib sul nut high ka kaasas olla, mis muidugi uue kaardiga ära nussitakse. Muidu PLO8 one way riverini jõudmine maksab sulle in the long run sitaks pappi, seega parem tee endale teene ja kui blufi kohta ei näe (micro plo8s väga vähe kohti üldse, kus keegi blufib), siis foldi parem kohe ära ja oota paremat 2way võimalust.

                              Hu-s aga nii plaju kui ma toksind olen micro cashi, on suht any low enamvähem hea, kui midagi hi-d ka kaasas tolkneb.


                              ja edit: ma ei oska praegu seda 2+2 Buzz´i teemat otsida, aga plo raamatus oli ka, et hi/ölo ei ole miagi nii 50/50 mäng. See scoopimise ja 2way minemise teema genereerib ikka donkidelt sitaks pappi välja.

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #1005
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Kui ma tahan oma rolli liigutada starsist FTP-sse kas siis MoneyBookers on aktsepteeritav ? Selles mõttes, et kas sealt läheb mingi märkimisväärne % maha liigutamise käigus või mitte ?

                                Comment

                                Working...