*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    muidu on äge, valige oma lemmik :D

  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #2
    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

    1st

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #3
      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

      tra teine on liiga haige, ma ei või :D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

        Tegime sopradega challenge´i, ostsime näkku 8 õlut. Eesmärgiks oli juua iga 1 minuti tagant 0,4 cl õlut, ehk 12 minutiga umbes 1 õlle. Aga uskuge mind, peale 6´t õlut on kas dead money või täiesti lootusetu olukord :D.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

          kes nagu enne ära kukub või ?:D

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

            Algselt postitas Dogers
            muidu on äge, valige oma lemmik :D
            arvatavasti valiks esimese.. aga samas ei ole ka kindel. kust see poiss pärit on?

            ütleme et 58% valiks tüdruku.

            (purjus sitt nali)

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

              poiss peaks umbes 58% olema pärit austriast ning hetkel peaks ta umbes 32% kindlalt olema californias :D

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                Päris lõbus starsis mängida. ;D

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                  Algselt postitas BuildUp
                  Päris lõbus starsis mängida. ;D
                  ?

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #10
                    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                    32 SNGd veel ja juuli saab ka minujaoks läbi

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                      Mingi boonus tekkis partysse, laksasin nl4ja seal mingi kaks tundi veini kõrvale, sain selle eest 3 punkti LOE KOLM PUNKTI boonuse vabastamiseks on vaja 300 LOE KOLMSADA mooraanid raisk. Vaatan blackjacki õppevideoüle ja läheb punasele see 50$.

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #12
                        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                        Algselt postitas alaska
                        Mingi boonus tekkis partysse, laksasin nl4ja seal mingi kaks tundi veini kõrvale, sain selle eest 3 punkti LOE KOLM PUNKTI boonuse vabastamiseks on vaja 300 LOE KOLMSADA mooraanid raisk. Vaatan blackjacki õppevideoüle ja läheb punasele see 50$.
                        Blackjack ja punane? ???

                        Ruletti mõtled? ;D

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                          oops... ;D Vist jah, ei adu hetkel reaalsust hästi....

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                            Igatahes edu, punane on tavaliselt nuts -- youtubes mingi video ka kuidas mingi tüüp pani kõik oma elu säästud ühe ruletti tõmbe peale (punane), hittiski selle ära, sick

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #15
                              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                              Algselt postitas Davy
                              ?
                              No kui sa oled mitu kuud kuskil urkas mängind nii, et 8 laudagi välja ei vea ning lähed sellisesse tuppa kus lased pohhuilt 16 lauaga, siis on ju lõbus. ;D

                              Comment

                              Working...