*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #841
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Mürka - Eesti pokkeri Usain Bolt? ;D

    http://www.ohtuleht.ee/pokkeriblogi/1126


    Haigemat võrdlust annab välja mõelda.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #842
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas peokuningas
      Mürka - Eesti pokkeri Usain Bolt? ;D

      http://www.ohtuleht.ee/pokkeriblogi/1126


      Haigemat võrdlust annab välja mõelda.
      Võrdlus on natuke liiast tõesti. Bolti ei tohi küll kellegiga võrrelda, sest see on nii unreal mida mees suudab.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #843
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas TIGRANO
        MB limiidi suurendamiseks saada oma ID kaardi koopia ning siis limiiti ka tõstetakse.
        ma tahaks paarisaja kiloni :D

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #844
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Algselt postitas TIGRANO
          Võrdlus on natuke liiast tõesti. Bolti ei tohi küll kellegiga võrrelda, sest see on nii unreal mida mees suudab.
          Eks see pealkiri on tähelepanu püüdmiseks pandud. Vaevalt, et autor tõsiselt usub, et need võidud võrreldavad on.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #845
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Algselt postitas peokuningas
            Mürka - Eesti pokkeri Usain Bolt? ;D

            http://www.ohtuleht.ee/pokkeriblogi/1126


            Haigemat võrdlust annab välja mõelda.
            tegu on blogiga mitte riigi teatajaga. sinna võib kirjutada, mida iganes. pokkerimängijale on see võrdlus muidugi pisut naljakas.
            see peaks olema kirjutatud henri k. poolt, kes on ise PSga tihedalt seotud, siinse regiooni PS reklaami vedaja, väga hea mängija, K2 pokkerisaate kommenteerija ja eesti pokkeri 1 arendajaid. tegu on selgelt populistliku tekstiga ja mõeldud nn tavainimesele.
            inimesi, kes pokkerit mängivad pikemat aega, peaks sellised naljalõhnalised tekstid jahedaks jätma ja tuleks tunda rõõmu selle üle, et tänu sellele tuleb uusi mängijaid juurde nii live kui online mängudesse.

            kui oleks pealkiri "Martin M. võitis turniiri", siis see ei tõmbaks keskmist Dzoud lugemagi. ikka emotsiooni tekitav peab olema. millist, pole esialgu oluline meeldejäämise kohapealt. 4 kuu pärast mäletab teksti õhinal lugenud nuubi ja kergelt vihastunud mängu oskaja ikka aint üht - mürka vist jagab biiti veic.....

            Comment

            • peokuningas
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 444

              #846
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas vsiu100
              tegu on blogiga mitte riigi teatajaga. sinna võib kirjutada, mida iganes. pokkerimängijale on see võrdlus muidugi pisut naljakas.
              see peaks olema kirjutatud henri k. poolt, kes on ise PSga tihedalt seotud, siinse regiooni PS reklaami vedaja, väga hea mängija, K2 pokkerisaate kommenteerija ja eesti pokkeri 1 arendajaid. tegu on selgelt populistliku tekstiga ja mõeldud nn tavainimesele.
              inimesi, kes pokkerit mängivad pikemat aega, peaks sellised naljalõhnalised tekstid jahedaks jätma ja tuleks tunda rõõmu selle üle, et tänu sellele tuleb uusi mängijaid juurde nii live kui online mängudesse.
              Sain aru jah mis selle kirjatüki eesmärk on.

              Lihtsalt mul on see kiiks, et ei meeldi, kui klickide/lmüüginumbrite pärast pannakse lugudele ulmepealkirju. Aga see on minu probleem.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #847
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas peokuningas
                Sain aru jah mis selle kirjatüki eesmärk on.

                Lihtsalt mul on see kiiks, et ei meeldi, kui klickide/lmüüginumbrite pärast pannakse lugudele ulmepealkirju. Aga see on minu probleem.
                ega see mullegi ei meeldi, aga selles valdkonnas suudan erandi teha, kuna ma väga tahaks näha, et live turniirid oleks välja müüdud ja cashis oleks peale 7-8 igapäevase regulari ka uusi mängijaid.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #848
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Elpo9vPHbx8[/youtube]

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #849
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Algselt postitas hotcocacola
                    ma tahaks paarisaja kiloni :D
                    Ma sain 25k euri juurde, paariks kuuks peaks jälle piisama ;D

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #850
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***



                      5 tugrikut, kes teab miks n1 otsing täna on selline mees.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #851
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas kuco


                        5 tugrikut, kes teab miks n1 otsing täna on selline mees.
                        Pole õrna aimu ;D

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #852
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Pole õrna aimu ;D
                          rohkem pakkumisi pole?

                          vihjeks niipalju, et tema parim s6ber (suurim annetaja) on Krantz

                          Comment

                          • ANz
                            Räme Fish
                            • Aug 2009
                            • 22

                            #853
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AEl9X5zAbKk[/youtube]

                            Comment

                            • Friiko
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 158

                              #854
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              keegi just alles postitas selle ju??

                              Comment

                              • sadakrooni
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 254

                                #855
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                See "sportlik pokker" on ülirõve väljend.

                                Comment

                                Working...