*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #1021
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Algselt postitas bounce
    kas see hemi player analysis osa on mingi arvestatav koht leakide otsimiseks, või pigem mingi üldine huinamuina?
    6-max mängijatele pidi väga kasulik olema.

    DC meestel on video sellest lausa tehtud.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1022
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas kuco
      6-max mängijatele pidi väga kasulik olema.

      DC meestel on video sellest lausa tehtud.
      Ma pole viitsinud süveneda aga iga kord kui üritan käima panna seda skannerit, siis ei saa HEMi serveriga ühendust, et serialit kontrollida.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #1023
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas ment52
        Mingi % ei lähe maha, stars ja ftp kannavad kõik kulud deposiitidel/cashoutidel. Sinu rolliga on pigem probleemiks moneybookersi ja ftp limiidid. FTP-s on vist defauldina mb-ga deposiidi tegemisel maksimum 1k$ päevas/2k$ nädalas, neid annab tõsta, aga see võtab aega.
        MB on küll aksepteeritav ja vahekulusid ühest toast teise ei ole, küll aga pead tulevikus sissekantud summa välja kandma samasse kohta ehk MBsse, sealt välja panka kandes on mingi exchange rate fee 2% vms.
        Küsisin sptsiaalselt MBst, et ma tahan Swedbanka USDsid, mitte EEKe, et mul USD konto ja konverteerimist pole vaja. Ütlesid, et nad ei kanna USD vaid ainult EEK, sest arveldus käib rootsi emapanga kaudu ja niikuinii tuleb SEKi konverteerida. Seakari.

        Kas FT HUSNGd on paremad? Turbod on lühemate levelitega igatahes:)

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1024
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          täitsa ***** kui agrod mängijad on FR NL100 Pokerstarsis. täna 3betis pres keskmine vend 4%..

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #1025
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            ;D
            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lkwh4ZaxHIA[/youtube]

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1026
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas variatsioon
              täitsa ***** kui agrod mängijad on FR NL100 Pokerstarsis. täna 3betis pres keskmine vend 4%..


              mul oli tna samalugu @nl100 6maxis, jube agromanjakid

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1027
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Näe, regularist sõbrad kõik reas seal ;D

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #1028
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas variatsioon
                  täitsa ***** kui agrod mängijad on FR NL100 Pokerstarsis. täna 3betis pres keskmine vend 4%..
                  Table selection maybe?

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #1029
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Hahaaaa sellle teema pealkirjale. Ma lõikasin ennast just sinna kust ESTPatrickuga diili alustasin. F*** august ja mädanevad haavad.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #1030
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      21:30 TV3 The Sixth Sense, USA 1999

                      "I see dead people"

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #1031
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        ra mingi kõva pidu jälle olei, keeldusin riideid selga panemast ja itsusime treve korter paljalt. IOlusad tissid olid

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #1032
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas jrgn hell
                          ra mingi kõva pidu jälle olei, keeldusin riideid selga panemast ja itsusime treve korter paljalt. IOlusad tissid olid
                          ahet nii kohe

                          sellega meenub ,et mingil prallel tahtis keegi neiu strippokkerit mängima hakata. alguses jauras pikalt kuidas tema TEAB, et pokker on puhtalt õnnemäng ja tal on täna lucky feeling peal ning mängiks strippokkerit :D ma ei lasknud kaks korda ka öelda ning tikupakk sai chippideks ning mõnikümmend minutit hiljem oli neiu alasti. tiss vilkus nii mis kolises. oijah, peab meeldima

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1033
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            lucky bastard ;D
                            ja mis sa neiule ütlesid, "kled, ära kujuta ette, pokker pole õnnemäng ;D"

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #1034
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas hotcocacola
                              lucky bastard ;D
                              ja mis sa neiule ütlesid, "kled, ära kujuta ette, pokker pole õnnemäng ;D"
                              DON'T TAP THE TANK FFS

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1035
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas leho57
                                ahet nii kohe

                                sellega meenub ,et mingil prallel tahtis keegi neiu strippokkerit mängima hakata. alguses jauras pikalt kuidas tema TEAB, et pokker on puhtalt õnnemäng ja tal on täna lucky feeling peal ning mängiks strippokkerit :D ma ei lasknud kaks korda ka öelda ning tikupakk sai chippideks ning mõnikümmend minutit hiljem oli neiu alasti. tiss vilkus nii mis kolises. oijah, peab meeldima
                                mis struktuuriga mängisite? HUd?

                                Comment

                                Working...