Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***
Kommentaare tasub ka alati lugeda, sellel korral midagi erilist polnud, aga üks kommentaar jäi küll silma:
"Iga päev loen erinevatest pokkerifoorumitest, kus keegi räägib, et stars on rigged ja hujab regularide vastu... Olen neid teemasi nii palju lugenud, et ei mõtlegi endale sinna kontot teha."
Algselt postitas Lutzky
"Iga päev loen erinevatest pokkerifoorumitest, kus keegi räägib, et stars on rigged ja hujab regularide vastu... Olen neid teemasi nii palju lugenud, et ei mõtlegi endale sinna kontot teha."
A
T
(6,550, 2 players)
Comment