*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1126
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Algselt postitas Vapsik
    Kas avatare kuidagi ära ei saa blokkida?

    Varem pole ükski häirinud, aga ranka arbuusilõhkuja on kohutavalt häiriv.
    Muutsin ära. Peace.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #1127
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UlzoL-wQwio[/youtube]

      ;D ;D

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #1128
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s0Pw7vKtqpo[/youtube]

        Comment

        • doublemint65
          Grinder
          • Oct 2008
          • 695

          #1129
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Ma keelaks gif avatarid üldse ära...

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #1130
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Algselt postitas doublemint65
            Ma keelaks gif avatarid üldse ära...
            Kui ei meeldi, ära vaata. Gif avatarid FTW.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1131
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas doublemint65
              Ma keelaks gif avatarid üldse ära...

              ilgelt mõnus vidinas Firefoxile.. saab igasugu filtreid ehitada.. nt ap.delfi.ee/*.swf jne.. igasugu reklaamikaid.. kui ka ükshaaval pilte.. ebamugavad avatarid ja signatuurid leiavad väga kiire blocki ja rohkem nad sind ei sega.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #1132
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas Karikakar
                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UlzoL-wQwio[/youtube]

                ;D ;D
                Tra peab ka endale iPhone ära ostma. Lahe asi. :)

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #1133
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas Rage
                  rohkem nad sind ei sega.
                  Õnneks ma ei kasuta firefoxi. Opera saab ka väga vabalt piltide blokkimisega hakkama aga see ei ole lahendus. Üldiselt kasutajad jäävad ikkagi pildi järgi paremini meelde kui kasutajanime ja igasugused gifsed tissid ja prussakad on üldjuhul häirivad asjad. Kloonike võiks enda geniaalsed soovitused enda teada jätta tho. Aga eks igal ühel omad rõõmud mingitest vilkuvatest pildikestest. Õnneks HV foorum pole seda teed läinud. <peace yo bro>

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1134
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Tuli mõte septembrist ennast käsile võtta ja lasta 30K kätt HU-d NL200+. Siiani olen kõige rohkem mänginud selle aasta veebruaris, 18089 kätt, praegu augustis mänginud 6190 kätt... Kellelgi oleks huvi minu vastu bettida, kas suudan või mitte? Oleks väike lisamotivatsioon :P

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #1135
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Mängid ühel laual? Palju HU's käsi tunni tuleb?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1136
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas Codecci
                        Tuli mõte septembrist ennast käsile võtta ja lasta 30K kätt HU-d NL200+. Siiani olen kõige rohkem mänginud selle aasta veebruaris, 18089 kätt, praegu augustis mänginud 6190 kätt... Kellelgi oleks huvi minu vastu bettida, kas suudan või mitte? Oleks väike lisamotivatsioon :P
                        Mitu mängutundi see teeb?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1137
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas Ghost0
                          Mängid ühel laual? Palju HU's käsi tunni tuleb?
                          1-2, vahest isegi rohkemal kui hea donk action on... Palju käsi tuleb on nii suhteline, ei oska öelda.

                          Algselt postitas ranka
                          Mitu mängutundi see teeb?
                          Veebruari kohta ütleb HEM 65.35 hrs, ooteaega ka samapalju vast.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1138
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas Codecci
                            1-2, vahest isegi rohkemal kui hea donk action on... Palju käsi tuleb on nii suhteline, ei oska öelda.
                            Veebruari kohta ütleb HEM 65.35 hrs, ooteaega ka samapalju vast.
                            Kui 5:1 oddsid pakud (minu $1 sinu $5 vastu) siis võtaksin max $500 eest ($500 vs sinu $2500)

                            Comment

                            • arvamusliider
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 183

                              #1139
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas Codecci
                              1-2, vahest isegi rohkemal kui hea donk action on... Palju käsi tuleb on nii suhteline, ei oska öelda.
                              Veebruari kohta ütleb HEM 65.35 hrs, ooteaega ka samapalju vast.
                              Ei saa aru, kuidas HU-d saab üldse mängida.
                              Regularid ei taha mängida.
                              Donkid saavad aru peale ühe/paari BI kaotust, et ei biid ja teevad uue laua, kus sit oudivad, kui maha istun.
                              Fishid lucky-vad ühe/paar BI ja saavad aru, et stäkk hakkab kiiresti kahanema ja lahkuvad. Teevad uue laua ja sit oudivad, kui sinna tagasi istun.

                              6max ja FR õnneks see probleem nii süvenenud ei ole.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1140
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas arvamusliider
                                Ei saa aru, kuidas HU-d saab üldse mängida.
                                Regularid ei taha mängida.
                                Donkid saavad aru peale ühe/paari BI kaotust, et ei biid ja teevad uue laua, kus sit oudivad, kui maha istun.
                                Fishid lucky-vad ühe/paar BI ja saavad aru, et stäkk hakkab kiiresti kahanema ja lahkuvad. Teevad uue laua ja sit oudivad, kui sinna tagasi istun.

                                6max ja FR õnneks see probleem nii süvenenud ei ole.
                                paar bi igapäev ongi ju hea tulemus

                                Comment

                                Working...