Re: "Tippimine" ehk jootraha
väljas söömas käies annan mingi 10-15% suht reeglina, vahel rohkem. mingites pubides-klubides-olympsis kokteili/õlle eest 5-10 juurde, rohkem siis kui maailma asjadest enam midagi ei jaga :P
hiljuti usas käies tõmmati paar korda arvel ring ümber sinna kuhu oli kirjutatud, et tip not included vms :) seal muidugi sõltus kohast, mõnes kohas oli kohe 18% vms service fee otsa pandud, mõnes kohas mitte
aga eestis on teenindajad võrredes varasemaga õppinud, kui näitesks arve on 100 krooni ja sa maksad 500sega, siis ei tuua sulle enam tagasi nelja sajalist vaid kolm sajalist, kolm 25st, kaks 10st ja viiekas vms, et sa saaks tippi anda kui tahad, no ja reeglina ikka tahan
väljas söömas käies annan mingi 10-15% suht reeglina, vahel rohkem. mingites pubides-klubides-olympsis kokteili/õlle eest 5-10 juurde, rohkem siis kui maailma asjadest enam midagi ei jaga :P
hiljuti usas käies tõmmati paar korda arvel ring ümber sinna kuhu oli kirjutatud, et tip not included vms :) seal muidugi sõltus kohast, mõnes kohas oli kohe 18% vms service fee otsa pandud, mõnes kohas mitte
aga eestis on teenindajad võrredes varasemaga õppinud, kui näitesks arve on 100 krooni ja sa maksad 500sega, siis ei tuua sulle enam tagasi nelja sajalist vaid kolm sajalist, kolm 25st, kaks 10st ja viiekas vms, et sa saaks tippi anda kui tahad, no ja reeglina ikka tahan
Comment