Re: *** Juuli offtopic ***
Unetus on ka tore asi. Eile öösel lasin neljal laual ca 5k kätt PLO'd. Sick hiiter oli ka, kahju aint et viimase 50h jooksul kuskil 3h maganud :(
Unetus on ka tore asi. Eile öösel lasin neljal laual ca 5k kätt PLO'd. Sick hiiter oli ka, kahju aint et viimase 50h jooksul kuskil 3h maganud :(
Comment