*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vinney
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 473

    #916
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas Kris
    täiesti ulme ikka... Vaadake aknast välja kuud.. ei kujuta küll ette, et inimene seal seisnud kunagi
    ok

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #917
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas Kris
      täiesti ulme ikka... Vaadake aknast välja kuud.. ei kujuta küll ette, et inimene seal seisnud kunagi
      ma praegu ei viitsi, võib-olla hiljem

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #918
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Räägin kiirelt ühe "pokkeriprofi" tegemistest. Ehk teisisõnu mängisime sõprade/tuttavatega live cashi. Panused polnud suured, nl100/200.
        Üks vend siis aina jutustab kui hästi tal pokkeris ikka läheb, et keskmiselt 7-8k eeke kuus tiksub ikka ilusti. Veerand auto raha kogutud ja vaikselt tiksub. Küsin siis, et mida mängid, et kas cashi? Mees vastab, et eip, et cashi mängisin küll, aga 1€ blindidega lauas, konkreetselt tema sõnad, sain 2 biiti ja kaotasin oma bankrolli. Nüüd vihkab cashi ja enam ei mängi, sest jõle rigged pidi olema.
        Ütles siis mees, et tavaliselt õhtuti 2 tunnikest mängib, et keskmiselt 300.- õhtuga ja nii see 8k kuus tulebki. Küsisin siis, et kas sng'd toodavad, vastas, et ei, ta rohkem MTT mees, suure fieldiga turnade erialal. Tahtsin naerda, samas oli ju huvitav vestelda, et stabiilne sissetulek iga õhtu MTT'de peal olemas mehel, tahaks seda edu valemit ikka teada saada.
        Küsis siis minult, et kas ma ka netis mängin, ütlesin, et multitablen Starsis ~20 lauda. Hämmeldusega küsis, et miks nii, et istu ikka mingi nl100/200 sisse ja lase 3-4 lauda, et närvipinget rohkem ja mis sa neid sente ikka liigutad, sel hetkel ma pidin ikka korra naerma ka, aga vastasin stoilise rahuga, et eks mul sellised plaanid olegi.
        Peale selle oli ta ka live cashis totaalne monkey, kes arvas, et AK limp on allright ja K8833 boardil on reegel sellega bustoks minna, kui family pot on toimimas.
        Lõpetuseks, siis mees ütles, et kurat, peab minema koju kaotatud raha tagasi teenima, mõtles siis veidi ja lausus uuesti, et kurat, ei saagi. Kõik kontod ju nullis. Jõudsin küsida veel, et eile ju teenisid oma 300-400 ikka ära, aga rohkem mees vastata ei tahtnud :(. Ja mees on alati kodumängule oodatud, on mida õppida.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #919
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas -andres-
          Räägin kiirelt ühe "pokkeriprofi" tegemistest. Ehk teisisõnu mängisime sõprade/tuttavatega live cashi. Panused polnud suured, nl100/200.
          Üks vend siis aina jutustab kui hästi tal pokkeris ikka läheb, et keskmiselt 7-8k eeke kuus tiksub ikka ilusti. Veerand auto raha kogutud ja vaikselt tiksub. Küsin siis, et mida mängid, et kas cashi? Mees vastab, et eip, et cashi mängisin küll, aga 1€ blindidega lauas, konkreetselt tema sõnad, sain 2 biiti ja kaotasin oma bankrolli. Nüüd vihkab cashi ja enam ei mängi, sest jõle rigged pidi olema.
          Ütles siis mees, et tavaliselt õhtuti 2 tunnikest mängib, et keskmiselt 300.- õhtuga ja nii see 8k kuus tulebki. Küsisin siis, et kas sng'd toodavad, vastas, et ei, ta rohkem MTT mees, suure fieldiga turnade erialal. Tahtsin naerda, samas oli ju huvitav vestelda, et stabiilne sissetulek iga õhtu MTT'de peal olemas mehel, tahaks seda edu valemit ikka teada saada.
          Küsis siis minult, et kas ma ka netis mängin, ütlesin, et multitablen Starsis ~20 lauda. Hämmeldusega küsis, et miks nii, et istu ikka mingi nl100/200 sisse ja lase 3-4 lauda, et närvipinget rohkem ja mis sa neid sente ikka liigutad, sel hetkel ma pidin ikka korra naerma ka, aga vastasin stoilise rahuga, et eks mul sellised plaanid olegi.
          Peale selle oli ta ka live cashis totaalne monkey, kes arvas, et AK limp on allright ja K8833 boardil on reegel sellega bustoks minna, kui family pot on toimimas.
          Lõpetuseks, siis mees ütles, et kurat, peab minema koju kaotatud raha tagasi teenima, mõtles siis veidi ja lausus uuesti, et kurat, ei saagi. Kõik kontod ju nullis. Jõudsin küsida veel, et eile ju teenisid oma 300-400 ikka ära, aga rohkem mees vastata ei tahtnud :(. Ja mees on alati kodumängule oodatud, on mida õppida.
          Mõnus lugu. :) ;D

          Mul kahjuks pole, aga ma usun/loodan, et nii mõnelgi on veel mingeid selliseid lugusid pajatada. ;D

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #920
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas -andres-
            Räägin kiirelt ühe "pokkeriprofi" tegemistest. Ehk teisisõnu mängisime sõprade/tuttavatega live cashi. Panused polnud suured, nl100/200.
            Üks vend siis aina jutustab kui hästi tal pokkeris ikka läheb, et keskmiselt 7-8k eeke kuus tiksub ikka ilusti. Veerand auto raha kogutud ja vaikselt tiksub. Küsin siis, et mida mängid, et kas cashi? Mees vastab, et eip, et cashi mängisin küll, aga 1€ blindidega lauas, konkreetselt tema sõnad, sain 2 biiti ja kaotasin oma bankrolli. Nüüd vihkab cashi ja enam ei mängi, sest jõle rigged pidi olema.
            Ütles siis mees, et tavaliselt õhtuti 2 tunnikest mängib, et keskmiselt 300.- õhtuga ja nii see 8k kuus tulebki. Küsisin siis, et kas sng'd toodavad, vastas, et ei, ta rohkem MTT mees, suure fieldiga turnade erialal. Tahtsin naerda, samas oli ju huvitav vestelda, et stabiilne sissetulek iga õhtu MTT'de peal olemas mehel, tahaks seda edu valemit ikka teada saada.
            Küsis siis minult, et kas ma ka netis mängin, ütlesin, et multitablen Starsis ~20 lauda. Hämmeldusega küsis, et miks nii, et istu ikka mingi nl100/200 sisse ja lase 3-4 lauda, et närvipinget rohkem ja mis sa neid sente ikka liigutad, sel hetkel ma pidin ikka korra naerma ka, aga vastasin stoilise rahuga, et eks mul sellised plaanid olegi.
            Peale selle oli ta ka live cashis totaalne monkey, kes arvas, et AK limp on allright ja K8833 boardil on reegel sellega bustoks minna, kui family pot on toimimas.
            Lõpetuseks, siis mees ütles, et kurat, peab minema koju kaotatud raha tagasi teenima, mõtles siis veidi ja lausus uuesti, et kurat, ei saagi. Kõik kontod ju nullis. Jõudsin küsida veel, et eile ju teenisid oma 300-400 ikka ära, aga rohkem mees vastata ei tahtnud :(. Ja mees on alati kodumängule oodatud, on mida õppida.
            Oskan isegi aimata,kellest jutt. :)
            Aga need kodumängud on kuldsed jah, kahju, et tihedamini keila ei satu. :)

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #921
              Re: *** Juuli offtopic ***

              dsfdsfds Keilas?? ma siin suht lähedal ja tuleks isegi vaataks seda mängu, PM kui huvi on lisamängijate vastu.

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #922
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #923
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Ise ka selliseid tüüpe kodumängudel kohanud. Räägivad kuidas mängivad ikka sendilaudades ja turkasid lasevad ja. Aga no homegamel ikka täielikud donkeyd.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #924
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas Svenza
                    svenza, võtad investori-bisnibmani raske töö vastu?

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #925
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Tuleb võtta raskel ajal. Siis ikkagi tulevase peaministriga käpp sees :) Tõotab kasumlik diil tulevat

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #926
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas antnx
                        Ise ka selliseid tüüpe kodumängudel kohanud. Räägivad kuidas mängivad ikka sendilaudades ja turkasid lasevad ja. Aga no homegamel ikka täielikud donkeyd.
                        vahest/tihti dongatakse homegamel motivatsioonipuudusest.
                        ma olen päris palju homegame mänginud, erinevate seltskondadega. aga 80% juhtudel ei suuda end seal kokku võtta ja teen oma ..,..,.., F mängu.
                        miski viimased 3-4 kuud pole ühtki homegame mänginud..... ei suuda.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #927
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas antnx
                          Ise ka selliseid tüüpe kodumängudel kohanud. Räägivad kuidas mängivad ikka sendilaudades ja turkasid lasevad ja. Aga no homegamel ikka täielikud donkeyd.
                          olen ka sellised näinud + ise olen samasugune :). Krt lives ei kannata ju standard nitstyle mängida, ikka kui preflop raised 4xbb 200bb deep, siis oled commited ja alla ei anna. standard.

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #928
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas donkament
                            ikka kui preflop raised 4xbb 200bb deep, siis oled commited ja alla ei anna.
                            Mulle meeldib see lause, naelapea pihta.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #929
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Türaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                              Nii fucking rigged
                              KK vs A6 vs 77, river A
                              Liidristackist kukun eelviimaseks
                              Siis KQ buttonilt, lähen vargile, BB-l on AA
                              Ja viimane käsi sama värdja vastu A7 vs 77, hui mulle abi tuleb
                              Fucking värdjad pederastid, nii närvidele käib. Tund aega mängi, selle nimel et mingi kusik hitiks järjest.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #930
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                see on vale topic ju

                                Comment

                                Working...