Re: *** Juuli offtopic ***
Ärge küsige, mis rohi see on. Tõmbasin ravimikapi lahti ja lendas selline jurakas sealt välja, võtsin kätte ja itsitasin. No tol hetkel oli 2 promilli ka sees ning tundus eriti naljakas rohi :P
Ärge küsige, mis rohi see on. Tõmbasin ravimikapi lahti ja lendas selline jurakas sealt välja, võtsin kätte ja itsitasin. No tol hetkel oli 2 promilli ka sees ning tundus eriti naljakas rohi :P
Comment