*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1066
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Unetus on ka tore asi. Eile öösel lasin neljal laual ca 5k kätt PLO'd. Sick hiiter oli ka, kahju aint et viimase 50h jooksul kuskil 3h maganud :(

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #1067
      Re: *** Juuli offtopic ***

      2500 kätt mängitud ja +6,2 BI, teen väikse pausi.

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #1068
        Re: *** Juuli offtopic ***

        keegi rannas käis +?

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1069
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Dogers
          keegi rannas käis +?
          täna ei käinud.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1070
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Dogers
            keegi rannas käis +?
            Tulin just rannast, vaatasin kuidas Triobeti ranna missi valiti ja mingid ilusad tüdrukud saadavad mulle triobetti 1 euro ja siis saan endale auto, kui natuke õnne on :D

            Telgis mängiti freerolle ega seal vist väga mängida ei saa, sest ühed ja samad näod terve päev seal istuvad laudes ;D

            Mõnus üritus.

            Comment

            • blazkuh
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 400

              #1071
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Õnn hakkab otsa vist saama, AA vs JJ pf ai, tõmbas masti. KK vs K7 ai, rida ofc. +4,5 BI hetkel.

              EDIT: Veel ühed ässad crackiti ära, QTo-ga.

              EDIT: Floppasin seti ässadega aga JTo sai jagu.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #1072
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Palju tunnis käsi tuleb üldse?

                Comment

                • blazkuh
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 400

                  #1073
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  1000 kanti umbes

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #1074
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas blazkuh
                    Õnn hakkab otsa vist saama, AA vs JJ pf ai, tõmbas masti. KK vs K7 ai, rida ofc. +4,5 BI hetkel.

                    EDIT: Veel ühed ässad crackiti ära, QTo-ga.

                    EDIT: Floppasin seti ässadega aga JTo sai jagu.
                    uskumatu

                    Comment

                    • blazkuh
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 400

                      #1075
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      4000 kätt täis, teen vähe pikema pausi, toon mäkist mingi bigmaci vms :) +6,8 BI hetkel, vaatamata vahepealsele ässade crackimisele. Pea suht paks juba otsas :D Päris karm on 10k kätt päevaga teha, kui enne seda lifetime kätearv cashis oli 53k :P Aga saame vast hakkama, kui väsimus peale peaks tulema ja lollusi hakkan tegema, lõpetan ära. Tunnikese pärast jätkan. Kuida teistel läheb?

                      4000 käe peale 11/10 3.9

                      Comment

                      • vinney
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 473

                        #1076
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        palaf

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1077
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          3,4k kätt -1BI vahepeal olin suht augus juba. Enne pausi ei tee kui 0 või noh nati plussi saan. Aga see kerge pole no nii laksatakse kuis võimalik iga nurgapealt igat moodi saan.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #1078
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            4,1k -4BI aga nüüd peab tegema ikkagi pausi sest muidu teen edasi vigu, peab sööma midagi ja nats puhkama. Aga küll päev lõppeb plussiga

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1079
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Tulin just rannast, vaatasin kuidas Triobeti ranna missi valiti ja mingid ilusad tüdrukud saadavad mulle triobetti 1 euro ja siis saan endale auto, kui natuke õnne on :D

                              Telgis mängiti freerolle ega seal vist väga mängida ei saa, sest ühed ja samad näod terve päev seal istuvad laudes ;D

                              Mõnus üritus.
                              loool, kaardipakiregularid

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #1080
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                7k täis ja +3,3 BI, rämedalt on viimased 3k kätt läinud. Kohe peale pausi crackiti 2x AA jälle paari minuti jooksul ära, siis sain 2x neliku ja sain plussi tagasi, käisin korra +7,8 BI peal ära. Peale seda pole enam ükski käsi vastu pidanud ja kõik flipid lähevad vastastele. 100% cbetile varem foldinud reraisevad koguaeg jne, teen 30min pausi ja siis viimased 3k kätt, kui miinuse poole peaks minema siis vist lõpetan.

                                Comment

                                Working...