*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #541
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas ranka
    HEM'i Reports TAB. Vasakul ääres roheline "+" märk. Löö seda. Uues aknas kategoorias "Flop" on statistika nimega: "Flop Set %". Tee aktiivseks, vajuta paremal nurgas olevat "Save" nuppu ja värskenda HEM'i statistika vajutades HEM'is, "Refresh" nuppu.
    Tänud.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #542
      Re: *** Juuli offtopic ***

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ddWHbAVp23Q[/youtube]

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #543
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas mihkel88
        privador, mis tubades põhiliselt mängid?
        Algselt postitas lenC
        Üks ''spetsialist'' pani sealses kommentaariumis asja paika, mingid mehed aga julgevad talle isegi vastu vaielda ;D

        ränk69, 14.07.2009 00:14
        Täiesti arusaamatu. Riigil raha ei ole, et korvpalli toetada ja linn võttis võrkpalluritelt raha ära, aga kaardimängijatele peab maksumaksja kulul ikka kingitusi tegema. Oleks siis vastavad huvialaringid, aga millegipärast propageeritakse üksnes profisporti. Kindlasti tegemist parteilise kingitusega.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #544
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Marru ajavad nende "spetsialistide" kommentaarid, tahaks kohe läbi sõimata.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #545
            Re: *** Juuli offtopic ***

            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kP9CBtSW0kA&feature=related[/youtube]

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #546
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas Svenza
              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kP9CBtSW0kA&feature=related[/youtube]
              Hahahah, päris naerma ajas.

              Comment

              • uudistaja
                Bännitud
                • Mar 2009
                • 115

                #547
                Re: *** Juuli offtopic ***

                tanasest kuni neljapaevani head pakkumised Ryanairil. www.ryanair.com

                Ise plaanin yhe l6busa nadalal6pu oktoobis, Roomas.
                Barcelona/Roma (edasi tagasi pilet, koos k6igi maksudega) ntx 30.43 euri.

                pmst on pileteid k6ikjalt k6ikjale. saab ka Marokosse 10 euriga! Vaart kraam

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #548
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas uudistaja
                  tanasest kuni neljapaevani head pakkumised Ryanairil. www.ryanair.com

                  Ise plaanin yhe l6busa nadalal6pu oktoobis, Roomas.
                  Barcelona/Roma (edasi tagasi pilet, koos k6igi maksudega) ntx 30.43 euri.

                  pmst on pileteid k6ikjalt k6ikjale. saab ka Marokosse 10 euriga! Vaart kraam

                  tallinnast ei lähe 1ki lendu ju

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #549
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas marguzz22
                    tallinnast ei lähe 1ki lendu ju
                    Riiast läheb neid hulgim. Ei jah, muidu saab odavalt kohale, aga see firma on mulle sügavalt vastumeelt, eriti ntx kui sul on päevas 3 ümberistumist ja tahad rahulikult kell 4 hommikul magada ning mingi fucking stjuuard hakkab mikrofoni röökima, et ostke lotopileteid. See ei ole normaalne.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #550
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas jrgn hell
                      õnne ja tra vaadake see film ära. Mingits pärnu postimehe gootsi tšiki blogist sain
                      WtF. Nii idiootne, et isegi hea moovi

                      Kõige idiootsem on see, et need asjad päriselt juhtunud.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #551
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        tahaks täna minna kinno. Valida on Hangoveri ja Public Enemies vahel. Keegi oskab kommenteerida neid?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #552
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          IRW SVENZA
                          MIS VIDEO

                          TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA


                          :D:D:D:D:D:D:D:D :;D;D ;D

                          klete, kui kellelgi on tilt, siis vaadake seda ;D, TILT KAOB ISEENESEST ;D

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #553
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            tahaks täna minna kinno. Valida on Hangoveri ja Public Enemies vahel. Keegi oskab kommenteerida neid?
                            hangover oli väga kuldne, kui oled tiltis, siis sealt saab ravimit :)

                            Comment

                            • uudistaja
                              Bännitud
                              • Mar 2009
                              • 115

                              #554
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas donkament
                              Riiast läheb neid hulgim. Ei jah, muidu saab odavalt kohale, aga see firma on mulle sügavalt vastumeelt, eriti ntx kui sul on päevas 3 ümberistumist ja tahad rahulikult kell 4 hommikul magada ning mingi fucking stjuuard hakkab mikrofoni röökima, et ostke lotopileteid. See ei ole normaalne.

                              Jah, just Riiat pidasingi silmas. Tallinnast Riiga haalega ja edasi kuskile euroopa suurlinna ja sealt juba marokosse, ntx :) Kui olla yli6pilane ja omada limiteeritud finantsilise vahendeid, siis see pusimine ja vaiksed kannatused tasuvad kindlasti kuhjaga ara, kuid saab total 100euriga Marokos ara kaidud.
                              Heh, eks see ole lihtsalt yks paljudest v6imalustest.
                              Endal mul on muidugi lihtsam, sest Barcelonast lahevad Ryanairi lennud k6ikjale ja mitu korda paevas.

                              Seega, hea uudis, kyll aga tiba vigane :-\


                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #555
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                tahaks täna minna kinno. Valida on Hangoveri ja Public Enemies vahel. Keegi oskab kommenteerida neid?
                                Public enemies imeb ja on igav.

                                Comment

                                Working...