Re: *** Juuli offtopic ***
Sa tatt ära joo nii palju : D :D :D
Ei jõua teid kantseldada ja sed amöla ära kuulata :)
Olümpsis tõmbasid ikka väga viltu oma nina eelmine kord.
Algselt postitas hotcocacola
Ei jõua teid kantseldada ja sed amöla ära kuulata :)
Olümpsis tõmbasid ikka väga viltu oma nina eelmine kord.
TC
Comment