*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #556
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas Svenza
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kP9CBtSW0kA&feature=related[/youtube]
    ROFL, andekas :D

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #557
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas leits
      Äkki täpsustad natukene mis seat .. mis aasta jne .. siis on vähekene kergem ehk :D
      leits krt sa seniilne vää? ;D
      ma saatsin sulle kunagi juba PM'i ju, su blogis tuli jutuks

      aga kordame siis, Seat Toledo 2003, 1,8 bensukas, automaat.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #558
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Tarmonator
        leits krt sa seniilne vää? ;D
        ma saatsin sulle kunagi juba PM'i ju, su blogis tuli jutuks

        aga kordame siis, Seat Toledo 2003, 1,8 bensukas, automaat.
        opel on hea auto

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #559
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Tarmonator
          leits krt sa seniilne vää? ;D
          ma saatsin sulle kunagi juba PM'i ju, su blogis tuli jutuks

          aga kordame siis, Seat Toledo 2003, 1,8 bensukas, automaat.
          ilmselt pole tähele pand seda pmi

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #560
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas ahkdum
            Ei ole ju palju pistmist praeguse ürituse ja kasiinode vahel!? Kasiinod ikka loodavad, et kliendid tuleks ja mängiks nende vastu, mitte omavahel holdemi!
            no rahalaudadest võtavad ju üsna ahnelt rake'i ja ühtlasi kasvaks ka käive ruletilaudades läbi minusuguste purjus "degen'ide"

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #561
              Re: *** Juuli offtopic ***

              busto

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #562
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Tra ma oeln eriline fish. teen 5$ 2R1A turnat .. esiteks unustasin add oni teha .. nyyd sian kunnid .. mõtlesin palju pana, ees miljon limpi, aga kuna mu itmebank oli 0 siis l2ksid insta foldi asjad .. great ;D

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #563
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Päev otsa jebimist ja ei miskit.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #564
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    vähemalt jooksid üle ev :D ;D ;D ;D

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #565
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      mingi promo?

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #566
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas vaenekala
                        Mul selline mure, et soetasin omale sngwizi. Nii..kõik tore värki, lasen siin mõned sng-d läbi, pärast mõtlen, et teen siis väikse analüüsi, aga no mida ma näen, handhistorys sirab vastu ainult üks turniir, kuigi tegin neid kuus ja see üks kaob ka mõne aja pärast ära, nagu mis teema on. Üldse ei taha neid sng history faile alles jätta :-\. Keegi oskab öelda midagi?
                        just märkasin, et HM arhiiv folderisse liiguvad viimased turniirid ~10 minutit peale lõpetamist, et siis lükka oma sess review veits edasi

                        Comment

                        • vaenekala
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 148

                          #567
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Mul sellist folderit kll ei paista või ma ei oska vaadata :)

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #568
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RDr1xfw3GV8&feature=related[/youtube]


                            peaks ka peret punuma hakkama

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #569
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              kas tegemist väga hea leveliga või standard donk ;D

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #570
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas vaenekala
                                Mul sellist folderit kll ei paista või ma ei oska vaadata :)
                                vaata seda kust ta impordib (ülevalt menüüst configure auto-import folders vms) ja seal on "edit" funktsioon, kust näed arhiivkausta asukohta

                                Comment

                                Working...