*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #586
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas PokerDevil
    Omalaadne rekord endal.

    2 HU matchi järjest esimese käega läbi.
    Päris huvitav on nii mängida ;D

    Comment

    • kapiuksehing
      Julm Donk
      • Mar 2009
      • 33

      #587
      Re: *** Juuli offtopic ***

      alko teema võiks lukku panna, mu meelest käib seal hull alkoholi propageerimine!

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #588
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas kapiuksehing
        alko teema võiks lukku panna, mu meelest käib seal hull alkoholi propageerimine!
        Sealt saab tihti head infot mõnest heast veinist või koksist ehk saab ikka nii, et lukku ei lähe ;D

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #589
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Heast veinist pole midagi kasu. Ei saa elu mõtet teada ega midagi...

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #590
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Aristotep
            Heast veinist pole midagi kasu. Ei saa elu mõtet teada ega midagi...
            saab küll, kui otse veeni süstida.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #591
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas alaska
              saab küll, kui otse veeni süstida.
              lol

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #592
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Lisaks on ''hea vein'' ainult vaheetapiks üleminekul kangema kraami peale nagu me kõik teame :P

                Üldiselt kustutage Marguzz'e komm lihtsalt ära, diskusioon peab edasi minema. Imo ei jõua nii kuhugi, kui kogu aeg lihsalt kergem tee valida modereerimise asemel.

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #593
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Täna vaatame, kuidas on võimalik purjelauaga sõita :D

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BoamEoGe8xk[/youtube]

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #594
                    Re: *** Juuli offtopic ***


                    Date: 15.07.09 19:00
                    Name: No Limit Texas - Bonus day
                    Information: Freezeout, 50 EEK Bonus Chip Added
                    Buy-in: 150 EEK (10 EUR)
                    Club: Tartu Olympic Casino


                    Kes minemas on täna?

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #595
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas antnx
                      Date: 15.07.09 19:00
                      Name: No Limit Texas - Bonus day
                      Information: Freezeout, 50 EEK Bonus Chip Added
                      Buy-in: 150 EEK (10 EUR)
                      Club: Tartu Olympic Casino


                      Kes minemas on täna?
                      Nope
                      Boring, esikoht on napilt 1K
                      Mõttetu ajaraiskamine
                      Lähen hoopis jetiga sõitma järve peale

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #596
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Keegi seal emajüe peal pole sõitmas käind? Tlna poole mingi 20km välja sõita vms? Ma olen ise jube skootrite jms f2nn ... tais, türgis, bulgaarias, sri lankas .. põhmst igal pool nende ringi tuuritand .. eestis väga pole viidsind, kuna faking külmad on meie veed ju ... ei tea mis hinnad seal on? mingi tunni tahaks käristada küll. aga krt jõgi on suht kitsas :/ Et ei saa vist korraliku speedigi yles... türgis sai oma moodi rekord tehtud ... 103km/h vee peal ... päris fun fun tunne on

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #597
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas leits
                          Keegi seal emajüe peal pole sõitmas käind? Tlna poole mingi 20km välja sõita vms? Ma olen ise jube skootrite jms f2nn ... tais, türgis, bulgaarias, sri lankas .. põhmst igal pool nende ringi tuuritand .. eestis väga pole viidsind, kuna faking külmad on meie veed ju ... ei tea mis hinnad seal on? mingi tunni tahaks käristada küll. aga krt jõgi on suht kitsas :/ Et ei saa vist korraliku speedigi yles... türgis sai oma moodi rekord tehtud ... 103km/h vee peal ... päris fun fun tunne on
                          Ohtlik pole sellise lennuga lasta?

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #598
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas Codecci
                            Ohtlik pole sellise lennuga lasta?
                            Leitsil on GOD mode alati peal.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #599
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              mina ei tea .. mulle küll ohtlik ei tudnud .. mere peal ...

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #600
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Sellise lennu pealt vette nt peaksid lendama, siis jääb terveks?

                                Comment

                                Working...