*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #391
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Lampi googeldasin sõna "rakeback" ja irwwwww sattusin sellise asja peale nagu OÜ Rakeback



    EDIT: LOL, see ongi miski rakebacki firma ja siis googeldasin edasi ja lendas CV Keskus lehele ,et pakutakse tööd. Siis mõtlesin, et äkki pakutakse tööd rakeback prodele :)

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #392
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas Rage
      nohh.. sel juhul siis see mudel mis pole nokia oma.. ehk see SE C905 vms
      IRWWW ;D :D :D
      osta nokia n97 v 5800XM

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #393
        Re: *** Juuli offtopic ***

        See JoeIgram on mingi täiesti perses vend, tüüp ei foldi elusees ühelegi 3Betile.
        Laseb vist mingi 25/16 kah, viimasel ajal on Ta NL50s ka chillinud

        Comment

        • QKulgur
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 484

          #394
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas leits
          mis vahe on n ja e seerial lyhidalt
          no n seeria on tilulilu ja e seeria on äriklassi telefon

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #395
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas er1k
            Kuidas hotcocacola poste saaks ignoreerida?
            sa oled nii donk, et sa ei saagi....MUHUHUHAHAHAAAAa

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #396
              Re: *** Juuli offtopic ***

              mul n96 ja ma sitaks rahul

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #397
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas hotcocacola
                mul n96 ja ma sitaks rahul
                See vist juba mõistlik telefon tõesti.

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #398
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas ranka
                  Lampi googeldasin sõna "rakeback" ja irwwwww sattusin sellise asja peale nagu OÜ Rakeback



                  EDIT: LOL, see ongi miski rakebacki firma ja siis googeldasin edasi ja lendas CV Keskus lehele ,et pakutakse tööd. Siis mõtlesin, et äkki pakutakse tööd rakeback prodele :)
                  Tegemist on sommidele kuuluvad firmaga, kes tegutseb Eestis tõenäoliselt odavama tööjõu pärast. Selle firma põhiliseks tugevuseks on väga hea domeen, kus opereeritakse, kuid pakkumised on põhilistel konkurentidel enamasti paremad.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #399
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    endal hetkel 5800XM ja no parimat spikerdamis telefoni annab otsida(suur touch screen ja 8GB mälu mussi jaoks + väga hea veebi brauser) aga tahan n97, mis 10k ei tea kas tasub nii palju telefoni peale laksata

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #400
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas marguzz22
                      endal hetkel 5800XM ja no parimat spikerdamis telefoni annab otsida(suur touch screen ja 8GB mälu mussi jaoks + väga hea veebi brauser) aga tahan n97, mis 10k ei tea kas tasub nii palju telefoni peale laksata
                      See n97 vist teeb iphonele koti pähe ja teistele konkurentidele.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #401
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        jaa näppisin seda siin töö juures ja minu arust kõvasti parem (samas ma pole kõige erapooletum ka kuna iphone mulle ei meeldi

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #402
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          ma ootan tegelt järgmist HTC qwerty klaveriga telefoni, millel OSiks oleks Android

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #403
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

                            Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #404
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

                              Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)

                              FTW

                              Lõhu/kaota palju tahad, ostad jälle uue paarisoti eest, mitte ei laksi mingit Eesti keskmist kuupalka alla :D Saan aru, kui on mõnel praktilistel eesmärkidel vaja a la maile lugeda pärapõrgus jne, aga üldiselt kipuvad nad ikka riistapikendused olema :)

                              edit: ja mul on taskulamp ka seal!

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #405
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                uskumatult mugav on, kui telefon sünkib exchangega.. kõik kontaktid on exchange serveris, kalender ja taskid ja märkmed.. kõik koguaeg silme ees, hommikul ärkan üles võtan telefoni kätte ja kohe ekraanil on kõik selle päeva koosolekud ja taskid. praegusel telefonil gpsi ei ole, aga kui ostan uue, siis kindlasti saab olema. Ilgelt mõnus on ka see, et mu telefon saab hakkama SD kaartidega.. info, dokid failid, muusika kõik kaasas, saan telefonist vaadata/muuta/kuulata... ja loomulikutl kogu sünkimine ja faildie laadimine ja pull käib mini-USB kaudu.. laadimine ka.. suvalises kohas saan enamasti mobla laadida..

                                Comment

                                Working...