Re: *** Juuli offtopic ***
Lampi googeldasin sõna "rakeback" ja irwwwww sattusin sellise asja peale nagu OÜ Rakeback
EDIT: LOL, see ongi miski rakebacki firma ja siis googeldasin edasi ja lendas CV Keskus lehele ,et pakutakse tööd. Siis mõtlesin, et äkki pakutakse tööd rakeback prodele :)
Lampi googeldasin sõna "rakeback" ja irwwwww sattusin sellise asja peale nagu OÜ Rakeback
EDIT: LOL, see ongi miski rakebacki firma ja siis googeldasin edasi ja lendas CV Keskus lehele ,et pakutakse tööd. Siis mõtlesin, et äkki pakutakse tööd rakeback prodele :)
TC
Comment