*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #481
    Re: *** Juuli offtopic ***

    tablesin just NL20 2x3 tundi 30min pausiga.
    4 buy-ini plussi :)

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #482
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas marguzz22
      haige inimene
      tõsi

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #483
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Huvitav kuidas see tekib - isu gambleda? Ma oleks küll raha peale vihane kui peaks ükskõik mis muud mängu peale pokkeri kasinnis mängima

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #484
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Väga ulme ikka kuidas on võimalik nii hullult gamblida. ???

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #485
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Davy
            Naxer busto :(
            Kas blackjackis ei saa endale keeldu peale panna kasinnides?
            Järjekordselt ei suutnud vigadest õppida.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #486
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas TIGRANO
              Järjekordselt ei suutnud vigadest õppida.
              see ei ole viga, see on elustiil.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #487
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas marguzz22
                haige inimene
                +1

                Algselt postitas vsiu100
                see ei ole viga, see on elustiil.
                kahtlase väärtusega elustiil. Ma käin kah ikka vahest BJ tagumas kasinnis et seal oma teatud summa maha mängida(vahest läheb teistpidi) ja siis oma gamblimis vajadus rauhldatud saaks, aga ennast nii bustosse taguda pole kõige targem elustiil. Ma ei näe pointi.

                Comment

                • TaaviK
                  FPP Pro
                  • Nov 2008
                  • 248

                  #488
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Mina küll teda halvemaks inimeseks sellepärast ei pea, kuna suutis need 40-50k maha gämbeldada. Kõige tähtsam on ju, et ta ise ei kahetse. Tema raha ikkagi. Paljud siit foorumist ei mõista, et ühe korraliku degenereerunud gämbleri jaoks pole rahal väärtust. Te (nagu ka mina) lihtsalt olete liialt materjalistid ja ülistate raha.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #489
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas vsiu100
                    see ei ole viga, see on elustiil.
                    Oleks aeg elustiili muuta, sest tean, et ta ei hooli rahast jne, sest pole ju kohustusi kellegi ega millegi ees ning see elu talle meeldib, kuid saaks ju paremini, kui nüüd hakata jälle stake küsima külapealt. Naxer on ka minu vana pokkerisõber, sest vähemal või rohkemal määral ka mina tänu temale praegu pokkerit mängin.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #490
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      see "see on elustiil" oli rohkem naljana öeldud, kuna täna meeldib kõigil kõige kohta öelda, et see on elustiil.
                      aga jah, kui suudaks selle hasardi pöörata hasardiks raha kogumise/teenimise peale, siis naxer oleks miljonäääär.
                      imo ta on hea/rahulik inimene, aga suht valus on kuulata, kui ta näiteks miski turna on pargis hittinud, selleks 6-7h tööd teinud ja siis ytleb, et nyyd on mida rulli magama panna.....why?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #491
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas TaaviK
                        Mina küll teda halvemaks inimeseks sellepärast ei pea, kuna suutis need 40-50k maha gämbeldada. Kõige tähtsam on ju, et ta ise ei kahetse. Tema raha ikkagi. Paljud siit foorumist ei mõista, et ühe korraliku degenereerunud gämbleri jaoks pole rahal väärtust. Te (nagu ka mina) lihtsalt olete liialt materjalistid ja ülistate raha.
                        Peaks kahetsema imo. Sellega ta lihtsalt väldib bustovalu ja soodustab järgmist korda.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #492
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas TaaviK
                          Mina küll teda halvemaks inimeseks sellepärast ei pea, kuna suutis need 40-50k maha gämbeldada. Kõige tähtsam on ju, et ta ise ei kahetse. Tema raha ikkagi. Paljud siit foorumist ei mõista, et ühe korraliku degenereerunud gämbleri jaoks pole rahal väärtust. Te (nagu ka mina) lihtsalt olete liialt materjalistid ja ülistate raha.
                          +1 ma arvan, et see pole kellegi asi mis naxer oma rahaga teeb. Kellelgi pole õigus näpuga näidata ja öelda, et haige vend.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #493
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Väga vana uudis

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #494
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas Svenza
                              Väga vana uudis
                              Sa täna Tartu turniiri mängid?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #495
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                ma ise olen täna platsis.

                                täna siis 18.00 see, mitte 19.00 nagu eelneval kahel korral !!!!


                                svenza, sa lenda ka platsi :D, kino peab saama :P

                                Comment

                                Working...