*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #631
    Re: *** Juuli offtopic ***

    raha ei olegi pölaanis vahele panna ... ilmselt alustame ka peale sydaööd ...

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #632
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Keegi veel tuleks, siis võiks mingi väikse teema ka teha kuni asi läbi, update huvitav jälgida. Sinu päevik sobib samas ka :D.

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #633
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas leits
        keegi veel challangesse tahab tulla täna? mõtleisme patrikuga ca 10k käelise hullamise teha ...
        10 K kätt on mu kuunorm cashis
        I pass :)
        Võin turkasid paralleelselt taguda

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #634
          Re: *** Juuli offtopic ***

          vahet ei ole mida mängida ... noo ma ei kujuta ette kui keerulisek ssee 10k saab ... kui kustun mingi 6-7k peal, ega siis ka midagi teha pole ... PS täna olen mängind juba 2k .. nii et see ei l2he arvesse

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #635
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Keegi ongames ei taha challenget teha 10k käsi järjest? ;D

            Oleks vaja boonus lahti mängida. :D

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #636
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Tra, see vastaste tase on nii jube, et alb akkab öösel mängides. Ja türa kuidas värdjapealikud alles hitivad

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #637
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Plät patrick ei sa av2ga .. k2in statis ära .. 00.00 alustan challanega .. updated panen oma blogisse

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #638
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Tra
                  Levadia lasigi omale viimase minutil ära lüüa
                  1-1 FT

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #639
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    davai leits ma toetan su challenget...mängin ongames.
                    aga kuna ma seal never ever ei suuda 10k kätt järjest teha...ca 24h vist kuluks...siis ma mängin nii kaua kuni sul on 10k kätt koos.
                    saab põnev olema vist...

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #640
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Vaatan, vb lasen ka tuima grindi 10k handi, aga peab vist kohvi jooma.
                      (Kui turnast 28 mindaga välja ei kuku, siis ei mängi)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #641
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        kerged puhkused veel .. kana wrap söödud .. jooksmas käidud .. 2 red bulli + battery + v2rska ... ilmselt teen mingil ajal kuskil pausi ka ... Kepp going heros :D .. teeks äkki mingi kerge teema vms .. siis saaks kõik postitada sinna ja m2ngimise ajal hea j2lgida 2kki keegi midagi kirja pand?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #642
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas leits
                          keegi veel challangesse tahab tulla täna? mõtleisme patrikuga ca 10k käelise hullamise teha ...
                          ja jällegi, sain sellest hiljem teada, et ma seda mõtlesin

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #643
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Ma üritan 1 aeg algust teha, enne pessu, tugev kohvi veel sisse ja kuna ärkasin 17 aeg, siis peaks vast ära vedama.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #644
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              k ma alustan laudade avamisega .. 2146 kätt olen mänginud täna .. seega ideaalius lõpetame 12146 peal .. hetke seis: -52,45$. Mängin starsis ja NL25 fr .. gl

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #645
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                pelan ka pikemalt täna 750 kättt hetkel . Vaatab plalju jaksab

                                Comment

                                Working...